Ухвала
від 18.04.2025 по справі 554/4364/25
ОРЖИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата документу 18.04.2025Справа № 554/4364/25 Провадження № 1-кс/554/5626/2025

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

18.04.2025 року м. Полтава

Октябрський районнийсуд м.Полтави вскладі:слідчого судді ОСОБА_1 за участюсекретаря судовогозасідання ОСОБА_2 ,розглянувши клопотанняслідчого СВПолтавського РУПГУ НПв Полтавськійобласті лейтенантаполіції ОСОБА_3 , про тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадження №12025170420000327 від 15.03.2025, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України,-

В С Т А Н О В И В :

Слідча звернулася до суду із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів посилаючись на те, що 14.03.2025 в період часу з 20:30 год. по 20:40 год., ОСОБА_4 перебуваючи поблизу кав`ярні « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що розташована за адресою: АДРЕСА_1 , зустрів раніше малознайомого йому ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 та побачивши в його руках мобільний телефон, діючи умисно, тобто усвідомлюючи суспільно-небезпечний характер своїх дій, передбачаючи їх суспільно-небезпечні наслідки та бажаючи їх настання, з корисливих мотивів, діючи в умовах воєнного стану, відкрито, шляхом ривка вихопив з рук ОСОБА_5 , мобільний телефон останнього марки iPhone 14 Pro Max, imei 1: НОМЕР_1 , imei 2: НОМЕР_2 , з сім-картою НОМЕР_3 , оперативна пам`ять 8 ГБ, пам`ять пристрою 128 ГБ, вартістю 13 845 грн. 20 коп., після чого з місця вчинення злочину зник розпорядившись викраденим майном на власний розсуд.

Своїми умисними діями ОСОБА_4 завдав потерпілому ОСОБА_5 матеріальної шкоди на суму 13 845 грн. 20 коп.

31.03.2025 року ОСОБА_4 повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 КК України, а саме, відкрите викрадення чужого майна вчинене в умовах воєнного стану(грабіж).

В ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_4 перебуває на обліку у КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Відокремлений підрозділ- ІНФОРМАЦІЯ_4 , ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , звертався за медичною допомогою.

В ході досудового розслідування по кримінальному провадженню виникла необхідність в проведенні психіатричної експертизи підозрюваному ОСОБА_4 .

Для проведення вказаної експертизи ОСОБА_4 необхідно вилучити всю наявну у КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Відокремлений підрозділ-обласна консультативна психоневрологічна поліклініка зі стаціонаром № 1 медичну документацію, що стосується факту надання медичної допомоги ОСОБА_4 , зокрема, медичної карти стаціонарного хворого, амбулаторну карту, тощо, на ім`я ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 .

Отримання необхідної інформації щодо гр. ОСОБА_4 в інший спосіб неможливе.

У судове засідання слідча не з`явилася, про дату, місце та час розгляду клопотання повідомлена належним чином, до суду слідча подала заяву про розгляд клопотання про тимчасовий доступ до речей і документів за її відсутності, клопотання підтримує в повному обсязі, просить задовольнити.

Згідно норми ч. 4ст. 107 КПК Українифіксація під час розгляду клопотання слідчим суддею за допомогою технічних засобів не здійснювалась.

Відповідно до ч.1 ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Відповідно до ч.1 ст. 160 КПК України сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.

Слідчий суддя, дослідивши Витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань, та інші письмові докази, вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню. Сторона обвинувачення довела наявність достатніх підстав вважати, що вказані документи, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; відомості, які містяться у вказаних документах, можуть бути використані як докази в кримінальному провадженні. Іншими способами неможливо довести обставини, які передбачається довести за допомогою зазначених документів.

Керуючись ст. ст. 159-166 КПК України, слідчий суддя,-

У Х В А Л И В :

Клопотання задовольнити.

Надати тимчасовий доступ до медичної документації на ім`я ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_5 , а саме: медичної карти, картки стаціонарного хворого, амбулаторну карту, тощо, яка перебуває у володінні КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Відокремлений підрозділ- ІНФОРМАЦІЯ_4 за адресою: АДРЕСА_3 , з можливістю ознайомлення з ними та вилучення їх оригіналів.

Строк дії ухвали не може перевищувати два місяці з дня постановлення ухвали.

Роз`яснити, що у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннямиКПК Україниз метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Ухвала підлягає негайному виконанню після її оголошення.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудОржицький районний суд Полтавської області
Дата ухвалення рішення18.04.2025
Оприлюднено23.04.2025
Номер документу126745578
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —554/4364/25

Ухвала від 18.04.2025

Кримінальне

Октябрський районний суд м.Полтави

Бугрій В. М.

Ухвала від 01.04.2025

Кримінальне

Октябрський районний суд м.Полтави

Бугрій В. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні