Справа № 683/1162/25
2-о/683/83/2025
У Х В А Л А
22квітня 2025року м. Старокостянтинів
Суддя Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області Луговий О.М., розглянувши матеріалами цивільної справи № 683/1162/25, 2-о/683/83/2025 за заявою ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_1 ), заінтересована особа: Старокостянтинівська державна нотаріальна контора Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) (місце знаходження: 31100, пров. Подільський, 2, м.Старокостянтинів, Хмельницького р-н., Хмельницької обл.), військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України (місце знаходження: АДРЕСА_2 ) про встановлення фактів, що мають юридичне значення,
встановив:
18 квітня 2025 року адвокат Клюцук В.П. в інтересах ОСОБА_1 в порядку окремого провадження звернулася в суд із заявою про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Заява відповідає вимогам, викладеним у статті 318 ЦПК України, підстав для повернення заяви чи відмови у відкритті провадження не має, тому справу слід призначити до судового розгляду в порядку окремого провадження.
Відповідно до частини другої статті 294 ЦПК України, у справах окремого провадження з метою з`ясування обставин справи суд може за власною ініціативою витребувати необхідні докази.
На підставі вищевикладеного, суд вважає необхідним витребувати зі Старокостянтинівської державної нотаріальної контори (31100, пров.Подільський, 2, м.Старокостянинів, Хмельницької обл.) відомості щодо заведення спадкової справи та належним чином завірену копію спадкової справи, якщо така заводилась після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Керуючись ст. ст. 84, 187, 293-294 ЦПК України, суддя,-
постановив:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Старокостянтинівська державна нотаріальна контора Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ), військова частина НОМЕР_1 Національної гвардії України про встановлення фактів, що мають юридичне значення.
Справу розглянути за правилами окремого провадження за участю заявника та заінтересованої особи.
Призначити по справі судове засідання, яке відбудеться 19 травня 2025 року об 10 год. 00 хв. в приміщенні Старокостянтинівського районного суду Хмельницької області (31100, Хмельницька обл., м. Старокостянтинів, вул. Миру, 9, каб. 7).
В судове засідання викликати заявника та заінтересовану особу.
Витребувати зі Старокостянтинівської державної нотаріальної контори (31100, пров.Подільський, 2, м.Старокостянинів, Хмельницької обл.) відомості щодо заведення спадкової справи та належним чином завірену копію спадкової справи, якщо така заводилась після смерті ОСОБА_2 , який помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Зазначену інформаціюнадіслати наадресу Старокостянтинівськогорайонного судуХмельницької області(31100,Хмельницька обл.,м.Старокостянтинів,вул.Миру,9) в строк до 19 травня 2025 року.
Роз`яснити державному нотаріусу, що якщо вони не мають можливості подати докази, які витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, вони зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали.
Роз`яснити, що відповідно до ч. 8ст. 84 ЦПК Україниза неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи примусутимчасове вилучення доказів для дослідження судом та штраф.
Застосування до особи заходів процесуального примусу не звільняє її від виконання обов`язків, встановленихЦПК України.
Направити длявідома заінтересованійособі копіюухвали тазаяву зкопіями доданихдо неїдокументів тазапропонувати їмподати письмовіпояснення щодозаяви,а такождля виконання в частині надання доказів направити копію ухвали до Старокостянтинівської державної нотаріальної контори.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України www.sk.km.court.gov.ua
Ухвала набирає законної сили негайно та оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Старосинявський районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 22.04.2025 |
Оприлюднено | 23.04.2025 |
Номер документу | 126756645 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Старокостянтинівський районний суд Хмельницької області
Луговий О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні