Солом'янський районний суд міста києва
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа №760/4228/25 2/760/7697/25
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 квітня 2025 року Солом`янський районний суд міста Києва у складі головуючого судді Верещінської І.В., за участю секретаря судового засідання Негари А., розглянувши цивільну справу в порядку спрощеного позовного провадження за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Малахіт 7В» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
В С Т А Н О В И В :
Ухвалою суду від 20 березня 2025 року позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін.
08.04.2025 року до суду від відповідача ОСОБА_1 надійшло клопотання про розгляд справи у судовому засіданні з повідомленням сторін.
Дослідивши матеріали цивільної справи, суд вважає за необхідне вирішити питання про перехід від спрощеного провадження без виклику сторін до спрощеного провадження з викликом сторін.
Відповідно до ч. 5 ст. 279 ЦПК України, суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Ураховуючи обставини, встановлені при дослідженні матеріалів справи після відкриття провадження у справі, суд вважає за необхідне розглядати справу в порядку спрощеного провадження з повідомлення (викликом) сторін.
На підставі викладеного, керуючись ст. 279 ЦПК України, суд,
У Х В А Л И В :
Заяву відповідача ОСОБА_1 - задовольнити.
Здійснити перехід у справі за позовом Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Малахіт 7В» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості з розгляду в порядку спрощеного провадження без повідомлення (виклику) сторін в розгляд справи порядку спрощеного провадження з викликом (повідомленням) сторін.
Призначити справу до судового розгляду на 19.06.2025 року об 11:30 в приміщенні Солом`янського районного суду міста Києва за адресою: місто Київ, вулиця Максима Кривоноса, 25.
У судове засідання викликати учасників справи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя І.В.Верещінська
Суд | Солом'янський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.04.2025 |
Оприлюднено | 23.04.2025 |
Номер документу | 126762417 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом |
Цивільне
Солом'янський районний суд міста Києва
Верещінська І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні