Герб України

Ухвала від 24.04.2025 по справі 598/829/25

Зборівський районний суд тернопільської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 598/829/25

провадження № 1-в/598/109/2025

УХВАЛА

"24" квітня 2025 р. м.Збараж Тернопільської області

Я, суддя Збаразького районного суду Тернопільської області ОСОБА_1 , ознайомившись із клопотанням засудженої ОСОБА_2 про зарахування цілодобового домашнього арешту у строк відбування покарання,

в с т а н о в и в :

До провадження Збаразького районного суду Тернопільської області надійшло клопотання засудженої ОСОБА_2 про зарахування цілодобового домашнього арешту у строк відбування покарання.

Згідно зч.ч.1,5ст.539КПК України,питання,які виникаютьпід часта післявиконання вирокувирішуються судомза клопотанням(поданням)прокурора,засудженого,його захисника,законного представника,органу абоустанови виконанняпокарань,а такожінших осіб,установ абоорганів увипадках,встановлених законом.У судовезасідання викликаютьсязасуджений,його захисник,законний представник,прокурор.Про часта місцерозгляду клопотання(подання)повідомляються органабо установавиконання покарань,що відаєвиконанням покаранняабо здійснюєконтроль заповедінкою засудженого.

Ознайомившись із даним клопотанням, вважаю за необхідне призначити його до судового розгляду.

На підставі наведеного і керуючись ст. ст. 537, 539 КПК України, суддя,-

ухвалив:

Клопотання засудженої ОСОБА_2 про зарахування цілодобового домашнього арешту у строк відбування покарання призначити до судового розгляду в приміщенні Збаразького районного суду Тернопільської області на 06 травня 2025 року о 11 годині 00 хвилин.

Витребувати у державної установи «Збаразька виправна колонія (№63)», для огляду в судовому засіданні, особову справу, характеристику та довідку про заохочення та стягнення на засуджену ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , яка відбуває покарання у виді позбавлення волі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

СУДДЯ ОСОБА_3

СудЗборівський районний суд Тернопільської області
Дата ухвалення рішення24.04.2025
Оприлюднено28.04.2025
Номер документу126838013
СудочинствоКримінальне
КатегоріяСправи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях про зарахування строку попереднього ув’язнення в строк покарання

Судовий реєстр по справі —598/829/25

Ухвала від 02.06.2025

Кримінальне

Збаразький районний суд Тернопільської області

Гудима І. В.

Ухвала від 27.05.2025

Кримінальне

Збаразький районний суд Тернопільської області

Гудима І. В.

Ухвала від 24.04.2025

Кримінальне

Збаразький районний суд Тернопільської області

Гудима І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні