Чемеровецький районний суд хмельницької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстрація№ справи687/1370/24
№1-кп/687/27/2025
УХВАЛА
23 квітня 2025 року селище Чемерівці Суддя Чемеровецького районного суду ОСОБА_1 , розглянувши клопотання обвинуваченого - ОСОБА_2 про розгляд кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за №62024240010000633 від 27.09.2024 року за ч.2 ст. 121, ч.3 ст. 406 КК України в режимі відеоконференції,
встановив:
В Чемеровецькому районному суді Хмельницької області на розгляді перебуває кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 121, ч.3 ст. 406 КК України.
24.12.2024 року від обвинуваченого - ОСОБА_2 надійшло клопотання в якому просить судове засідання здійснювати в режимі відеоконференції між Чемеровецьким районним судом Хмельницької області та Державною установою «Хмельницький слідчий ізолятор» де він утримується.
З метою забезпечення оперативності розгляду кримінального провадження, по обвинуваченню ОСОБА_2 у розумний строк, суддя вважає за доцільним проведення судового засідання дистанційно у режимі відеоконференції між Чемеровецьким районним судом Хмельницької області та Державною установою «Хмельницький слідчий ізолятор» (м.Хмельницький вул. Кам`янецька, 39),
Відповідно до вимог п.4 ч.1 ст.336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження.
Керуючись ст.336, 372 КПК України, суддя,-
постановив:
Клопотання обвинуваченого - задовольнити.
Проводити судове засідання по кримінальному провадженню відносно обвинуваченого ОСОБА_2 у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст. 121, ч.3 ст. 406 КК України, яке призначене на 08.05.2025 року о 09:30 год, дистанційно в режимі відеоконференції між Чемеровецьким районним судом Хмельницької області та Державною установою «Хмельницький слідчий ізолятор».
Доручити начальнику Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» забезпечити проведення у вищевказаний час відеоконференції.
Доручити посадовим особам Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» вручити обвинуваченому ОСОБА_2 , пам`ятку про його процесуальні права та обов`язки, перевірити документи, що посвідчують його особу, та перебувати поряд з ним до закінчення судового засідання.
Копію ухвали для організації виконання надіслати начальнику Державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» (вул.Кам`янецька, 39 м.Хмельницький, e-mail: sizo@km.kvs.gov.ua, ІНФОРМАЦІЯ_1).
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Чемеровецький районний суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 23.04.2025 |
Оприлюднено | 29.04.2025 |
Номер документу | 126838496 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Злочини проти життя та здоров'я особи Умисне тяжке тілесне ушкодження |
Кримінальне
Чемеровецький районний суд Хмельницької області
Борсук В. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні