Ухвала
від 24.04.2025 по справі 519/787/25
АВТОЗАВОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КРЕМЕНЧУКА

Справа № 519/787/25

Провадження № 2-н/519/33/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24.04.2025 м. Південне

Суддя Южногоміського судуОдеської областіЛемецьС.П.,розглянувши матеріализаяви Товаристваз обмеженоювідповідальністю «Одеськаобласна енергопостачальнакомпанія» про видачусудового наказупро стягненняз ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію,

ВСТАНОВИВ:

17.04.2025ТОВ «Одеськаобласна енергопостачальнакомпанія» звернулося доЮжного міськогосуду Одеськоїобласті іззаявою провидачу судовогонаказу простягнення з ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію.

Розглянувши матеріали заяви суддею встановлено наступне.

Згідно відповіді відділу надання адміністративних послуг виконавчого комітету Південнівської міської ради Одеського району Одеської області № 2068/08-03 від 22.04.2025 ОСОБА_1 знята з реєстрації місця проживання в зв`язку зі смертю ІНФОРМАЦІЯ_1 , актовий запис № 199 від 29.12.2009.

Згідно з п.4 ч.1 ст.165ЦПК України, суддя відмовляє у видачі судового наказу, якщо наявні обставини, передбачені частиною першоюст. 186 цього Кодексу.

Так, згідно п.6 ч.1ст. 186 ЦПК України, суддя відмовляє у відкритті провадження по справі, якщо: настала смерть фізичної особи або оголошено її померлою чи припинено юридичну особу, які звернулися із позовною заявою або до яких пред`явлено позов, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Таким чином, суд вважає за необхідне відмовити у видачі судового наказу, у зв`язку зі смертю божника - ОСОБА_1 .

Керуючись статтями 165, 186 ЦПК України, суддя

ПОСТАНОВИВ:

Відмовити Товариствуз обмеженоювідповідальністю «Одеськаобласна енергопостачальнакомпанія» про видачусудового наказупро стягненняз ОСОБА_1 заборгованості за спожиту електроенергію.

Роз`яснитизаявнику,що відмоваувидачі судовогонаказу зпідстав,передбачених пунктами3-6частини першоїстатті165цього Кодексу,унеможливлює повторнезвернення зтакою самоюзаявою.Заявник уцьому випадкумає правозвернутися зтими самимивимогами упозовному порядку.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги до Одеського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складання.

Суддя Сергій ЛЕМЕЦЬ

СудАвтозаводський районний суд м.Кременчука
Дата ухвалення рішення24.04.2025
Оприлюднено28.04.2025
Номер документу126844317
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості

Судовий реєстр по справі —519/787/25

Ухвала від 24.04.2025

Цивільне

Южний міський суд Одеської області

Лемець С. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні