Провадження № 2/679/488/2025
Справа № 679/547/25
У Х В А Л А
про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі
25 квітня 2025 року місто Нетішин
Суддя Нетішинського міського суду Хмельницької області Томілін О.М., ознайомившись із позовною заявою Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електрична станція» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Нетішинської міської ради про стягнення заборгованості за комунальні послуги,
ВСТАНОВИВ:
Позивач АТ «НАЕК «Енергоатом»» в особі філії «ВП «ХАЕС»» звернулося до Нетішинського міського суду Хмельницької області з позовною заявою, в якій просить стягнути солідарно з ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Нетішинської міської ради заборгованість за комунальні послуги, яка виникла за період з 01.01.2024 по 28.02.2025 у розмірі 27818,67 грн, інфляційні втрати у сумі 2392,77 грн, 3% річних у сумі 501,70.
Судом на адресу Відділу адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради направлено запит щодо місця реєстрації фізичної особи відповідачів.
До суду надійшла відповідь з Відділу адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради, згідно з якою відповідачі зареєстровані за адресою, яка зазначена у позовній заяві.
Позовна заява подана з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України.
Відсутні підстави, визначені статтями 185-186 ЦПК України, для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі.
Тому позовну заяву слід прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
Згідно правил ч. 6 ст. 19 ЦПК України зазначений спір є малозначним, а тому відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження.
Також у позовній заяві представник позивача просив витребувати:
з виконавчого комітету Нетішинської міської ради: інформацію про власників (користувачів) квартири за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025; інформацію про те, чи було видано будь-які документи на право користування квартирою за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025, та копії документів, які підтверджують вказані обставини;
у Відділі адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради інформацію щодо зареєстрованих осіб за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025;
з Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області відомості про реєстраційні номери облікових карток платників податків відповідачів.
Відповідно до ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. Таке клопотання повинно бути подане в строк, зазначений у частинах другій та третій статті 83 цього Кодексу. Якщо таке клопотання заявлено з пропуском встановленого строку, суд залишає його без задоволення, крім випадку, коли особа, яка його подає, обґрунтує неможливість його подання у встановлений строк з причин, що не залежали від неї. Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобов`язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п`яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
Частина 2 статті 95 ЦПК України передбачає, що письмові докази подаються в оригіналі або в належним чином засвідченій копії, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Якщо для вирішення спору має значення лише частина документа, подається засвідчений витяг з нього.
З огляду на те, що відомості, які просить витребувати представник позивач знаходяться у Відділі адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради, у виконавчому комітеті Нетішинської міської ради, та у Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області суд вважає за необхідне клопотання представника позивача про витребування доказів задовольнити.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 19, 84, 95, 175, 177, 187, 190, 191, 260, 261, 274, 277, 353 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду та відкрити провадження у цивільній справі за позовною заявою Акціонерного товариства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» в особі філії «Відокремлений підрозділ «Хмельницька атомна електрична станція» до ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , Нетішинської міської ради про стягнення заборгованості за комунальні послуги.
Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження в судовому засіданні без повідомленням (виклику) сторін.
Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити.
Витребувати з виконавчого комітету Нетішинської міської ради (30100, Хмельницька область, Шепетівський район, м. Нетішин, вул. Шевченка, 1, e-mail: miskrada@netishynrada.gov.ua) інформацію про власників (користувачів) квартири за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025; інформацію про те, чи було видано будь-які документи на право користування квартирою за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025, та копії документів, які підтверджують вказані обставини.
Витребувати у Відділі адміністративних послуг виконавчого комітету Нетішинської міської ради області (30100, Хмельницька область, Шепетівський район, м. Нетішин, просп. Курчатова, 1/1, e-mail: cnap_netishyn@ukr.net) інформацію щодо зареєстрованих осіб за адресою: АДРЕСА_1 , за період з 01.01.2024 по 28.02.2025.
Витребувати у Головного управління Державної податкової служби у Хмельницькій області відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Встановити відповідачу строк п`ятнадцять днів із дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, протягом якого відповідач має право подати відзив на позовну заяву, з урахуванням вимог статті 178 ЦПК України. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) позивачеві одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до ч. 1 ст. 193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
Встановити позивачу строк п`ять днів із дня отримання відзиву, протягом якого позивач має право подати відповідь на відзив, до якої застосовуються правила, встановлені частинами третьою п`ятою ст. 178 ЦПК України. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) відповідачеві одночасно з надісланням (наданням) відповіді не відзив до суду.
Встановити відповідачу строк два дні із дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, до якого застосовуються правила, встановлені частинами третьою п`ятою ст. 178 ЦПК України. Копія заперечення на відповідь на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) позивачеві одночасно з надісланням (наданням) заперечення на відповідь на відзив до суду.
Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати позивачеві.
Копію ухвали про відкриття провадження разом з копією позовної заяви та копіями доданих до неї матеріалів надіслати відповідачу.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Суддя О.М. Томілін
Суд | Нетішинський міський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2025 |
Оприлюднено | 29.04.2025 |
Номер документу | 126858144 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із житлових відносин, з них про стягнення плати за користування житлом |
Цивільне
Нетішинський міський суд Хмельницької області
Томілін О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні