Справа №461/9583/24
Провадження №2/463/1301/25
УХВАЛА
про проведення судового засідання в
режимі відеоконференції
25 квітня 2025 року місто Львів
Суддя Личаківського районного суду м. Львова Ціпивко І. І., розглянувши заяву представника третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог адвоката Нагорної Ніни Олександрівни про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції,-
встановив:
в провадженні Личаківського районного суду м.Лвова перебуває справа 461/9583/24 (Провадження 2/463/1301/25) за позовною заявою ОСОБА_1 до Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, третя особа Акціонерне товариство "Українська залізниця" філія "Центр охорони здоров`я", про визнання відмови у прийнятті на роботу протиправоною та зобов`язання укладання трудового договору, судове засідання у якій призначено на 12.05.2025.
Представником третьої особи,яка незаявляє самостійнихвимог Нагорною Н.О. подано клопотання про розгляд справи з її участю в режимі відеоконференції з Київським апеляційним судом, оскільки не має змоги з`явитися до Личаківського районного суду м.Львова.
Відповідно до ч.1-3, 7 ст.212 ЦПК України учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи. У заяві про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду в обов`язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення.
Суддя (суддя-доповідач) розглядає заяву учасника справи, його представника про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду без повідомлення учасників справи. За результатами розгляду заяви постановляється ухвала. В ухвалі про участь учасника справи, його представника у судовому засіданні в режимі відеоконференції у приміщенні іншого суду зазначається суд, який має забезпечити її проведення. Копія такої ухвали негайно, але не пізніше наступного дня з дня її постановлення, надсилається учаснику справи чи його представнику відповідно та суду, який має забезпечити проведення відеоконференції.
Суд, який забезпечує проведення відеоконференції, перевіряє явку і встановлює особи тих, хто з`явився, а також перевіряє повноваження представників.
Враховуючи вищенаведене, оскільки представник третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог перебуває у м.Київ, подала клопотання про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції більш як за п`ять днів до відповідного судового засідання, а тому таке клопотання слід задовольнити.
Керуючись ст.212, 274 ЦПК України,-
постановив:
клопотання задовольнити.
Доручити Київськомуапеляційному судузабезпечити участьпредставника третьоїособи,яка незаявляє самостійнихвимог адвоката Нагорної Ніни Олександрівни в судовому засіданні, яке відбудеться 12травня 2025року об14год.00хв. у режимі відеоконференції.
Копії ухвали негайно надіслати Київському апеляційному суду
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання.
Ухвала окремо від рішення суду оскарженню в апеляційному порядку не підлягає.
Суддя І.І.Ціпивко
Суд | Личаківський районний суд м.Львова |
Дата ухвалення рішення | 25.04.2025 |
Оприлюднено | 29.04.2025 |
Номер документу | 126889502 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Личаківський районний суд м.Львова
Ціпивко І. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні