Чернівецький апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
Реєстрація28.04.25
22-ц/812/901/25
Єдиний унікальний номер судової справи 490/807/23
Провадження № 22-ц/812/901/25
У Х В А Л А
28 квітня 2025 року м. Миколаїв
Миколаївський апеляційнийсуд ускладі суддісудової палатиу цивільнихсправах СамчишиноїН.В.,вивчивши апеляційну ОСОБА_1 на ухвалу Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 травня 2023 року, постановлену у цивільній справі за матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області про перегляд рішення за нововиявленими обставинами,
В С Т А Н О В И В:
Ухвалою Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 травня 2023 року позовну заяву ОСОБА_1 до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області про перегляд рішення за нововиявленими обставинами повернуто позивачу як неподану.
Не погодившись з рішенням суду, ОСОБА_1 20 квітня 2025 року подав через систему «Електронний суд» апеляційну скаргу, в якій зазначив що копію ухвали суду першої інстанції не отримував. Дізнався про ухвалу із системи «Електронний суд».
Оскільки до Миколаївського апеляційного суду надійшла лише апеляційна скарга без справи у паперовому вигляді, вирішити питання про дотримання строків на апеляційне оскарження або наявність підстав для його поновлення не можливо.
Зазначене дає право для більш широкого застосування правил статті 185 ЦПК України щодо залишення апеляційної скарги без руху.
У зв`язку із викладеним для перевірки доводів заявника вважаю за необхідне витребувати із Центрального районного суду м. Миколаєва матеріали цивільної справи №490/807/23 за матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області про перегляд рішення за нововиявленими обставинами.
Керуючись статтями 185, 357 ЦПК України, суд, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу ОСОБА_1 наухвалу Центральногорайонного судум.Миколаєва від01травня 2023рокузалишити без руху.
Витребувати із Центрального районного суду м. Миколаєва цивільну справу №490/807/23 за матеріалами позовної заяви ОСОБА_1 до Регіонального офісу водних ресурсів у Миколаївській області про перегляд рішення за нововиявленими обставинами.
Суддя Миколаївського
апеляційного суду Н.В. Самчишина
Суд | Чернівецький апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2025 |
Оприлюднено | 29.04.2025 |
Номер документу | 126896089 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них про поновлення на роботі, з них |
Цивільне
Миколаївський апеляційний суд
Самчишина Н. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні