Справа № 182/812/25
Провадження № 2-о/0182/82/2025
У Х В А Л А
Іменем України
28.04.2025 року м. Нікополь
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області в складі головуючого судді Рунчевої О.В., розглянувши в м. Нікополі заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району про визнання особи недієздатною та призначення опікуна,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області з 11.02.2025 року перебуває справа за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району про визнання особи недієздатною та призначення опікуна.
Ухвалою суду від 16.04.2025 року зупинено провадження в даній справі для проведення судово-психіатричної експертизи.
Як вбачається в матеріалах справи, при постановленні ухвали судом було допущено описку, в резолютивній частині зазначено: «Призначити у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району про визнання особи недієздатною та призначення опікуна, встановлення над нею опіки та призначення опікуна, на вирішення якої поставити наступні питання:…», тобто пропущено строку «судово-психіатричну експертизу» .
Згідно з приписами ст.269ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки.
Описки - це помилки, зумовлені неправильним написанням слів, цифр тощо (пропуск літери, цифри, їх перестановка тощо). Виправленню підлягають лише ті описки, які мають істотний характер. До таких належить написання прізвищ та імен, адрес, найменувань спірного майна, зазначення дат та строків. Не є описками граматичні помилки, які не спотворюють текст судового рішення та не призводять до його неправильного сприймання: неправильне розташування розділових знаків, невірні відмінки слів, застосування русизмів та діалектизмів тощо.
З огляду на викладене вище та враховуючи той факт, що в ухвалі по даній справі дійсно була допущена описка, яка є суттєвою, суд приходить до висновку, що вона підлягає виправленню.
Керуючись ст.269, ст. ст.260-261 ЦПК України,суд -
У Х В А Л И В:
Виправити описку в ухвалі Нікопольського міськрайонного суду Дніпропетровської області від 16.04.2025 року у цивільній справі № 182/812/25 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району про визнання особи недієздатною та призначення опікуна, вірно зазначивши в резолютивній частині «Призначити судово-психіатричну експертизу у справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Виконавчий комітет Червоногригорівської селищної ради Нікопольського району про визнання особи недієздатною та призначення опікуна…», інше залишити без змін.
На ухвалуможе бути подано апеляційну скаргу до Дніпровського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення.
Суддя: О. В. Рунчева
Суд | Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2025 |
Оприлюднено | 29.04.2025 |
Номер документу | 126897246 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Нікопольський міськрайонний суд Дніпропетровської області
Рунчева О. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні