ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 квітня 2025 року м. Черкаси
Справа № 711/4156/24Провадження № 22-ц/821/542/25категорія: 305010400
Черкаський апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого: Новікова О.М.
суддів:Василенко Л.І., Карпенко О.В.
секретаря: Гладиш О.Ю.
учасники справи:
позивач: ОСОБА_1
представник позивача: ОСОБА_2
відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ДОБРОБУД-ПЛЮС»
розглянув у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ДОБРОБУД-ПЛЮС» на рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 24 грудня 2024 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ДОБРОБУД-ПЛЮС» про відшкодування шкоди.
в с т а н о в и в :
Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників справи, враховуючи те, що для виготовлення повного тексту судового рішення необхідно буде затратити певний час, колегія суддів вважає можливим постановити вступну та резолютивну частину.
Керуючись ст.ст. 35, 258, 268, 374, 375, 381-384 ЦПК України, апеляційний суд, -
п о с т а н о в и в :
Апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Будівельна компанія «ДОБРОБУД-ПЛЮС» залишити без задоволення.
Рішення Придніпровського районного суду м. Черкаси від 24 грудня 2024 року, залишити без змін.
Постанова суду апеляційної інстанції набирає законної сили з дня її ухвалення та може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом тридцяти днів з дня виготовлення повного тексту судового рішення, в порядку та за умов, визначених ЦПК України.
Головуючий: О.М. Новіков
Судді: Н.І. Гончар
О.В. Карпенко
Суд | Черкаський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 24.04.2025 |
Оприлюднено | 30.04.2025 |
Номер документу | 126915041 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них |
Цивільне
Черкаський апеляційний суд
Новіков О. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні