Справа № 641/1449/21
Провадження № 2/553/62/2025
У Х В А Л А
28.04.2025м. Полтава
Подільський районний суд міста Полтави
головуючий суддя - Подмаркова Ю.М.,
розглянувши питання про проведення в режимі відеоконференції судового засідання у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Параграф фінанс» про витребування майна з чужого незаконного володіння,
в с т а н о в и в:
В провадженні суду перебуває вищезазначена цивільна справа.
Судове засідання у справі призначено на 13.30 год. 29.04.2025.
25.04.2025 через систему "Електронний суд" від представника відповідача ТОВ "Параграф фінанс" - адвоката Мухіна О.М. до суду надійшло клопотанням про проведення судових засідань у справі № 641/1449/21 в режимі відеоконференції.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд дійшов наступного:
У відповідності до частини 1 статті 212 Цивільного процесуального кодексу України, учасник справи, його представник має право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду або у приміщенні іншого суду за умови наявності в суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою.
Учасник справи, його представник бере участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та засобів електронної ідентифікації, що мають високий рівень довіри, відповідно до вимог законів України "Про електронні документи та електронний документообіг та Про електронну ідентифікацію та електронні довірчі послуги", у порядку, визначеному Положенням про Єдину судову інформаційно-комунікаційну систему та/або положеннями, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів) (ч. 4 ст. 212 Цивільного процесуального кодексу України).
У зв`язку з неможливістю прибуття представника відповідача адвоката Мухіна О.М. до Подільського районного суду міста Полтави, для забезпечення безпосередньої участі у розгляді справи та оперативності судового провадження, належить призначити судовий розгляд справи з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу відеоконференцзв`язку ЄСІТС.
Керуючись статтями 212, 260, 261 Цивільного процесуального кодексу України,
п о с т а н о в и в:
Клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю "Параграф фінанс" - адвоката Мухіна Олега Миколайовича - задовольнити.
Судовий розгляд справи за позовною заявою ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Параграф фінанс» про витребування майна з чужого незаконного володіння, проводити за участі представника відповідача адвоката Мухіна Олега Миколайовича у режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою сервісу відеоконференцзв`язку ЄСІТС, розміщеного за посиланням vkz.court.gov.ua.
Попередити, що відповідно до частини 5 статті 212 Цивільного процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею 28.04.2025.
Суддя Ю.М. Подмаркова
Суд | Ленінський районний суд м.Полтави |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2025 |
Оприлюднено | 30.04.2025 |
Номер документу | 126916852 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них: про приватну власність, з них: витребування майна із чужого незаконного володіння |
Цивільне
Ленінський районний суд м.Полтави
Подмаркова Ю. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні