Справа № 149/1283/25
Провадження №2-о/149/87/25
УХВАЛА
"29" квітня 2025 р. м. Хмільник
Суддя Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області Гончарук-Аліфанова О.Ю.,отримавши заяву представника ОСОБА_1 адвоката Виноградського Антона Павловича, заінтересована особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Хмільницької міської ради Вінницької області про визнання особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна,
ВСТАНОВИЛА:
До Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області надійшла вказана заява, яка розподілена судді Гончарук-Аліфановій О. Ю.
Заява відповідає вимогамст. 318 ЦПК України. Підстав для залишення заяви без руху, повернення заяви чи відмови у відкритті провадження не вбачається.
У відповідності до ч. 5 ст. 293 ЦПК України, слід призначити особі, стосовно якої розглядається справа - ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , адвоката.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст.293,294 ЦПК України, суддя,
УХВАЛИЛА:
Відкрити провадження у справі за заявою представника ОСОБА_1 адвоката Виноградського Антона Павловича, заінтересована особа: Орган опіки та піклування виконавчого комітету Хмільницької міської ради Вінницької області про визнання особи недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна.
Призначити судове засідання на 09:30 год.15 травня 2025 року рокув залі судових засідань Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області, що знаходиться за адресою: вул. Столярчука, 4, м. Хмільник Вінницької області.
Призначити особі, стосовно якої розглядається справа ОСОБА_2 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , паспорт громадянина України НОМЕР_1 , виданий Хмільницьким МРВ УМВС України у Вінницькій області 16 лютого 2007 року, РНОКПП: НОМЕР_2 ), адвоката через Північний міжрегіональний центр з надання безоплатної правничої допомоги.
В судовезасідання викликатиучасників справита направитикопію ухвалипро відкриттяпровадження,заінтересованій особітакож направитикопію заявиз копіямидоданих донеї документів. Зобов`язати заявника забезпечити явку ОСОБА_2 .
Запропонувати заінтересованій особі, її адвокату у строк до 14 травня 2025 року подати письмовий відзив (заперечення) щодо заяви, якщо такі будуть, з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі судової влади України за веб-адресою: http://court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя:
Суд | Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2025 |
Оприлюднено | 30.04.2025 |
Номер документу | 126917906 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області
Гончарук-Аліфанова О. Ю.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні