Справа № 583/1646/25
У Х В А Л А
про відкриття провадження
28 квітня 2025 року м. Охтирка
Суддя Охтирського міськрайонного суду Сумської області Семенова О.С., розглянувши матеріали цивільної позовної заяви ОСОБА_1 /зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 / до Приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко» /юридична адреса: просп. Перемоги, буд. 121В, м. Київ, 03115, Код ЄДРПОУ 30382533/, Товариства з обмеженою відповідальністю «Райз Північ» /юридична адреса: вул. Заводська, буд. 4, смт. Степанівка Сумського району Сумської області, 42304, Код ЄДРПОУ 34264631/ про розірвання договорів оренди землі та суборенди земельних ділянок,
УСТАНОВИЛА:
23 квітня 2025 року позивач ОСОБА_1 , через свого представника, адвоката Абрамовича О.В.,. звернулася до суду з цим цивільним позовом про розірвання договору оренди землі № 370/17, який укладено 27 жовтня 2017 року між ОСОБА_1 та Приватним акціонерним товариством «Райз-Максимко щодо оренди земельної ділянки площею 0,6000 га, кадастровий номер 5920388700:01:001:2543, номер запису про інше речове право 23100589, розірвання договору суборенди земельних ділянок № 5/19, який укладено 01 січня 2019 року між Приватним акціонерним товариством «Райз-Максимко» та Товариством з обмеженою відповідальністю «РАЙЗ ПІВНІЧ» в частині оренди земельної ділянки площею 0,6000 га, кадастровий номер 5920388700:01:001:2543, номер запису про інше речове право 35409824. Крім цього Товариству з обмеженої відповідальності «РАЙЗ ПІВНІЧ» повернути ОСОБА_1 земельну ділянку площею 0,6000 га, кадастровий номер 5920388700:01:001:2543 у стані не гіршому порівняно з тим, у якому Товариство з обмеженої відповідальності «РАЙЗ ПІВНІЧ» отримало її всуборенду, мотивуючи свої вимоги обставинами викладеними у позовній заяві..
Ухвалою Охтирського міськрайонного суду Сумської області від 25 квітня 2025 року вказану позовну заяву залишено без руху та надано позивачці строк на усунення недоліків.
28 квітня 2025 року представником позивачки усунено недоліки.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст. ст.175,177 ЦПК Українита підсудна Охтирському міськрайонному суду Сумської області. Визначені ст.ст. 185-186 ЦПК Українипідстави для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.
Дослідивши матеріали справи, враховуючи значення цієї справи для сторін, суддя дійшла висновку, що відповідно до вимог ст. 274 ЦПК України цю справу необхідно розглядати за правилами загального позовного провадження з викликом сторін.
Керуючись ст. ст. 175, 177, 187, 274, 353-354 ЦПК України,
ПОСТАНОВИЛА:
Відкрити провадження по справі за цивільним позовом ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства «Райз-Максимко», Товариства з обмеженою відповідальністю «Райз Північ про розірвання договорів оренди землі та суборенди земельних ділянок.
Призначити підготовчезасіданняусправі на20 травня 2025 року о 09 годині00хвилин за адресою: вул. Ярославського, буд. 2, м. Охтирка Сумської області, з участю сторін, та представника позивача.
Роз`яснити відповідачам право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин, на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 15 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Відповідно до ч. 1 ст.193 ЦПК України у строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.
У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд має право вирішити спір за наявними матеріалами справи.
Роз`яснити позивачу право подати відповідь на відзив щодо наведених відповідачами у відзиві заперечень і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання такого відзиву. Копія відповіді на відзив та доданих до неї документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Роз`яснити відповідачам право подати заперечення щодо наведених позивачем у відповіді на відзив пояснень, міркувань і аргументів і мотиви їх визнання або відхилення, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання відповіді на відзив. Копія заперечення та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Копію зазначеної ухвали надіслати учасникам справи (особам, якщо від них витребовуються докази) в порядку, встановленому ст. 272 ЦПК України.
Відповідно до ст. 212 ЦПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Інформацію по справі можна отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет https://oh.su.court.gov.ua/sud1813/ Охтирського міськрайонного суду Сумської області.
Ухвала остаточна і оскарженню не підлягає.
Суддя Охтирського міськрайонного суду
Сумської області О.С. Семенова
Суд | Охтирський міськрайонний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 28.04.2025 |
Оприлюднено | 30.04.2025 |
Номер документу | 126922138 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: що виникають з договорів оренди |
Цивільне
Охтирський міськрайонний суд Сумської області
Семенова О. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні