Ухвала
від 30.04.2025 по справі 201/3059/25
ПОЛТАВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Резюме судової справи

Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.

Реєстрація

ДНІПРОВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

Провадження № 22-ц/803/6280/25 Справа № 201/3059/25 Суддя у 1-й інстанції - Чудопалова С. В. Суддя у 2-й інстанції - Никифоряк Л. П.

УХВАЛА

про витребування справи

30 квітня 2025 року м. Дніпро

Дніпровський апеляційнийсуд ускладі суддіНикифоряка Л.П., ознайомившись з апеляційною скаргою ОСОБА_1 на ухвалу Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 09 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Соборного відділу державної виконавчої служби, Державне підприємство «Сетам», третя особа ОСОБА_2 про визнання електронних торгів недійсними та застосування наслідків недійсності правочину,

В С Т А Н О В И В:

25 квітня 2025 року ОСОБА_1 подав безпосередньо до суду апеляційної інстанції за допомогою системи Електронний суд апеляційну скаргу на ухвалу Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська від 09 квітня 2025 року у справі №201/3059/25.

Законом України від 03 жовтня 2017 року № 2147-VІІІ «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» внесено зміни до Цивільного процесуального кодексу України, який набув чинності 15 грудня 2017 року.

Положеннями статті 355 ЦПК України передбачено, що апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Відповідно до підпункту 15.3 пункту 15 статті 1 Перехідних положень ЦПК України, який набув чинності 15 грудня 2017 року, розгляд справи у суді здійснюється за матеріалами справи у паперовій формі до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно телекомунікаційної системи.

Згідно зі статтею 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, який вирішить спір щодо його прав та обов`язків цивільного характеру.

Однак, на даний час неможливо вирішити питання про відкриття провадження у справі у передбаченому статтях 357-359 ЦПК України порядку до отримання справи від суду першої інстанції, яка наразі існує лише у паперовому вигляді.

За таких обставин, дана справа підлягає витребуванню з Чечелівського районного суду м. Дніпра.

Питання щодо відкриття апеляційного провадження по справі буде вирішено після надходження справи до суду апеляційної інстанції.

Керуючись статтею 355 ЦПК України, статтею 1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України, суд,

У Х В А Л И В:

Витребувати з Чечелівського районного суду м. Дніпра цивільну справу №201/3059/25.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Л.П. Никифоряк

СудПолтавський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення30.04.2025
Оприлюднено02.05.2025
Номер документу126987739
СудочинствоЦивільне
КатегоріяІнші справи

Судовий реєстр по справі —201/3059/25

Ухвала від 02.06.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Никифоряк Л. П.

Ухвала від 19.05.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Никифоряк Л. П.

Ухвала від 13.05.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Новікова Г. В.

Ухвала від 13.05.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Новікова Г. В.

Ухвала від 12.05.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Никифоряк Л. П.

Ухвала від 05.05.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Новікова Г. В.

Ухвала від 30.04.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Никифоряк Л. П.

Ухвала від 14.04.2025

Цивільне

Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська

Чудопалова С. В.

Ухвала від 11.04.2025

Цивільне

Дніпровський апеляційний суд

Новікова Г. В.

Ухвала від 09.04.2025

Цивільне

Красногвардійський районний суд м.Дніпропетровська

Чудопалова С. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні