УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
29.04.2025м. ДніпроСправа № 904/281/25
за заявою ОСОБА_1 , м. Верхньодніпровськ Дніпропетровської області
про визнання неплатоспроможним
Суддя Мартинюк С.В.
за участю секретаря судового засідання Рибалка Г.Д.
Представники:
Арбітражний керуючий: Белінська Н.О.
Від ГУ ДПС у Дніпропетровській області: Чорнобривець Є. Є., (представник).
Боржник: не з`явився.
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до Господарського суду Дніпропетровської області із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність на підставі ст.116 Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою господарського суду від 23.01.2025 заяву ОСОБА_1 про порушення провадження у справі про неплатоспроможність залишено без руху.
29.01.2025 через систему "Електронний суд" до господарського суду надійшла заява ОСОБА_1 про усунення недоліків.
Ухвалою господарського суду від 30.01.2025 прийнято до розгляду заяву ОСОБА_1 про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність. Призначено підготовче засідання суду на 11.02.2025.
11.02.2025 до суду від ОСОБА_1 надійшло клопотання відповідно до якого боржник просила суд здійснювати розгляд заяви про неплатоспроможність, як фізичної особи.
Ухвалою господарського суду від 11.02.2025 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність ОСОБА_1 . Введено процедуру реструктуризації боргів ОСОБА_1 . Призначено керуючим реструктуризацією боргів ОСОБА_1 арбітражну керуючу Белінську Наталію Олександрівну. Призначено попереднє засідання суду на 07.04.2025.
Ухвалою господарського суду від 07.04.2025 завершено попереднє засідання по справі №904/281/25 про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 . Визнано ГУ ДПС у Дніпропетровській області кредитором ОСОБА_1 на суму на суму 11 870, 64 грн. (заборгованість) - 2 черга задоволення вимог кредиторів, на суму 4844, 80 грн. (судовий збір) - позачергове задоволення вимог кредиторів. Судове засідання для розгляду плану реструктуризації або рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі призначено на 29.04.2025.
В судовому засіданні 29.04.2025 арбітражною керуючою Белінською Н.О. заявлено усне клопотання про відкладення судового засідання.
Враховуючи необхідність забезпечення участі сторін в судовому засіданні, та право на належний захист своїх прав в суді першої інстанції, для повного, об`єктивного та всебічного розгляду справи, суд вважає за можливе відкласти судове засідання, оскільки це необхідно для забезпечення реалізації учасниками процесу своїх прав.
Керуючись ст.ст. 234-235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 45, 47, 122, 123, 133 Кодексу України з процедур банкрутства, суд
УХВАЛИВ:
1. Відкласти судове засідання для розгляду плану реструктуризації або рішення про перехід до процедури погашення боргів чи про закриття провадження у справі на 07.07.2025 о 10:15 год.
2. Провести судове засідання, яке відбудеться 07.07.2025 о 10:15 год. за участю арбітражної керуючої Белінської Н.О. в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Дніпропетровської області в кабінеті № 1-309 за адресою: вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027.
3. Інструкція користувача Підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС знаходиться за вебпосиланням: https://vkz.court.gov.ua/site/manual.
4. Участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції можлива за умови використання комп`ютерної техніки або смартфону, які дозволяють передавати аудіосигнал та відеозображення (з доступом в мережу Інтернет).
5. Роз`яснити учаснику відеоконференції, арбітражній керуючій Белінській Н.О., що для участі в судовому засіданні їй необхідно: зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до початку судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.
На початку судового засідання учасник, що бере участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, за потреби, на вимогу судді повинен показати оригінал паспорту або іншого документу, що посвідчує його особу, на сторінці з фотографією в камеру та оригінали документів, які підтверджують його повноваження на представництво.
Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 ГПК України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
Ухвала набирає законної сили 29.04.25 та не підлягає оскарженню.
Повний текст ухвали складено - 01.05.2025.
Суддя С.В. Мартинюк
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 29.04.2025 |
Оприлюднено | 05.05.2025 |
Номер документу | 127019236 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Мартинюк Сергій Віталійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні