Справа № 944/7432/23
Провадження №2-о/944/11/25
УХВАЛА
про залишення заяви без розгляду
05.05.2025 рокум.Яворів
Яворівський районний суд Львівської області у складі:
головуючого судді Матвіїва І.М.
присяжних: Петришин Г.І., Юрійчук Г.Я.,
з участю секретаря судового засідання Леньо Б.Ю.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні, у залі суду, у м.Яворові, в порядку окремого провадження цивільну справу за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа виконавчий комітет Яворівської міської ради Львівської області як орган опіки та піклування, ОСОБА_2 про визнання особи недієздатною та призначення опікуна,
в с т а н о в и в:
В провадженні Яворівського районного суду Львівської області перебуває вищезазначена цивільна справа.
Ухвалою суду від 07.12.2023 відкрито провадження та призначено справу до судового розгляду.
Всудове засідання 01.05.2025 заявник посправі нез`явився, проте представник заявника адвокат Варениця В.С. надіслав до суду заяву про залишення без розгляду вказаної цивільної справи.
Заінтересовані особи в судове засідання не з`явилися, за невідомими суду причинами, про дату, час та місце розгляду справи була повідомлена своєчасно та належним чином.
Зважаючи на те, що всі учасники справи в судове засідання не з`явилися, відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступних висновків.
Відповідно до п.5 ч.1 ст.257 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення позову без розгляду, якщо позивач до початку розгляду справи по суті подав заяву про залишення позову без розгляду.
Таким чином, беручи до уваги, що розгляд справи по суті не розпочато, заява позивача про залишення позову без розгляду не суперечить вимогам закону і не порушує права і законні інтереси сторін, суд вважає за необхідне заяву задовольнити, позовну заяву залишити без розгляду.
Керуючись п.5 ч.1 ст.257, 260 ЦПК України, суд,
у х в а л и в:
Заяву представника заявника адвоката Варениці В.С. про залишення позовної заяви без розгляду задовольнити.
Заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа виконавчий комітет Яворівської міської ради Львівської області як орган опіки та піклування, ОСОБА_2 про визнання особи недієздатною та призначення опікуна, залишити без розгляду.
Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана безпосередньо до Львівського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня проголошення судового рішення.
Суддя І.М.Матвіїв
Присяжні: Г.І.Петришин
Г.Я.Юрійчук
Суд | Яворівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2025 |
Оприлюднено | 06.05.2025 |
Номер документу | 127064091 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Яворівський районний суд Львівської області
Матвіїв І. М.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні