Переяслав-хмельницький міськрайонний суд київської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 373/1129/25
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05 травня 2025 року м. Переяслав
Суддя Переяславського міськрайонного суду Київської області Свояк Д.В., розглянув позовну заяву ОСОБА_1 до Підприємства об`єднання громадян «Навчально-спортивна база «Переяславль» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Агропромислового комплексу України про примусове стягнення нарахованих та невиплачених коштів компенсації за невикористані щорічні відпустки, що мали бути виплачені при звільненні, у строки зазначені в ст.116 КЗпП України.
Позивач звернувся до суду з вимогою стягнути з відповідача на його користь суму нарахованої, але не виплаченої компенсації за невикористані щорічні відпустки, у зв`язку зі звільненням з роботи у розмірі 12921,22 грн та інфляційні втрати, понесені внаслідок незаконної та несвоєчасної виплати належних розрахункових сум, з 25.06.2018 до 31.03.2025 в розмірі 9125,73 грн, а всього 22046,95 грн.
Позивач до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі подав заяву про відкликання позовної заяви.
Відповідно до п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України заява повертається, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про відкликання позовної заяви.
На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.4 ст.185 ЦПК України,-
постановив:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Підприємства об`єднання громадян «Навчально-спортивна база «Переяславль» Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Агропромислового комплексу України про примусове стягнення нарахованих та невиплачених коштів компенсації за невикористані щорічні відпустки, що мали бути виплачені при звільненні, у строки зазначені в ст.116 КЗпП України повернути позивачу разом із усіма доданими документами.
Ухвала суду може бути оскаржена шляхом подачі апеляційної скарги до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Суддя Д. В. Свояк
Суд | Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 05.05.2025 |
Оприлюднено | 07.05.2025 |
Номер документу | 127079757 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них |
Цивільне
Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області
Свояк Д. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні