Іванівський районний суд одеської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
"06" травня 2025 р.м. Одеса Справа № 916/613/25
Господарський суд Одеської області у складі судді Д`яченко Т.Г., розглянувши клопотання представника Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А від 05.05.2025р. у справі №916/613/25
За позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю Одеська обласна енергопостачальна компанія (65007, Одеська обл., місто Одеса, вул. Мала Арнаутська, будинок 88; ЄДРПОУ 42114410)
До відповідача: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А (65069, м. Одеса, просп. Князя Володимира Великого (просп.Добровольського), буд. 79, корп. А; ЄДРПОУ 40858328)
За участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Акціонерне товариство ДТЕК Одеські електромережі (65031, м. Одеса, вул. М. Боровського, 28 Б; код ЄДРПОУ 00131713).
Про стягнення 190654,09 грн.
Встановив: В провадженні Господарського суду Одеської області перебуває справа за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Одеська обласна енергопостачальна компанія до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А, за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача: Акціонерне товариство ДТЕК Одеські електромережі, про стягнення заборгованості за спожиту електричну енергію у розмірі 180835,20 грн., 3% річних в розмірі 1632,48 грн., інфляційні нарахування в розмірі 8186,41 грн.
28.04.2025р. суд, без оформлення окремого документа, постановив ухвалу про відкладення підготовчого засідання на 19.05.2025р. о 12:00, із викликом учасників справи в судове засідання.
Ухвалою Господарського суду Одеської області від 28.04.2025р. повідомлено учасників справи про підготовче засідання, яке відбудеться "19" травня 2025 р. о 12:00. Встановлено відповідачу строк на подання заперечень на відповідь на відзив, в порядку ст.167 ГПК України до 09.05.2025р. включно.
05.05.2025р. до суду від представника Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А надійшло клопотання, відповідно до якого відповідач просить суд продовжити час для подання заперечень на відповідь на відзив до 27.05.2025 року включно.
Згідно ч. 1 ст. 113 ГПК України, строки в межах яких вчиняються процесуальні дії, встановлюються законом, а якщо такі строки законом не визначені, - встановлюються судом.
Суд має встановлювати розумні строки для вчинення процесуальних дій. Строк є розумним, якщо він передбачає час, достатній, з урахуванням обставин справи, для вчинення процесуальної дії, та відповідає завданню господарського судочинства (ч.ч. 1, 2 ст. 114 ГПК України).
Відповідно до ст. 118 ГПК України, право на вчинення процесуальних дій втрачається із закінченням встановленого законом або призначеного судом строку. Заяви, скарги і документи, подані після закінчення процесуальних строків, залишаються без розгляду, крім випадків, передбачених цим Кодексом.
Відповідно до ч.ч. 2, 3, 6 ст. 119 ГПК України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду. Якщо інше не встановлено законом, заява про поновлення процесуального строку, встановленого законом, розглядається судом, у якому належить вчинити процесуальну дію, стосовно якої пропущено строк, а заява про продовження процесуального строку, встановленого судом, - судом, який встановив строк, без повідомлення учасників справи. Про поновлення або продовження процесуального строку суд постановляє ухвалу.
Отже, враховуючи обставини, які викладені у клопотанні представника Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А, а також враховуючи основні засади господарського судочинства щодо змагальності сторін, господарський суд задовольняє клопотання відповідача та продовжує йому строк для подання заперечень на відповідь на відзив до 27.05.2025 року включно.
Керуючись ст.ст.119, 178, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
ПОСТАНОВИВ:
1.Вирішити питання щодо розгляду клопотання Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А від 05.05.2025р. у справі №916/613/25 без повідомлення учасників справи.
2.Задовольнити клопотання Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку Парус-79 А від 05.05.2025р. у справі №916/613/25 та продовжити відповідачу строк для подання заперечень на відповідь на відзив до 27.05.2025 року включно.
Ухвала набирає законної сили 06.05.2025р. та оскарженню не підлягає.
Інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua
Суддя Т.Г. Д`яченко
Суд | Іванівський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2025 |
Оприлюднено | 07.05.2025 |
Номер документу | 127112028 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв |
Господарське
Господарський суд Одеської області
Д'яченко Т.Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні