Справа №549/20/25 Провадження №2-о/549/10/25
УХВАЛА
06 травня 2025 року селище Чорнухи
Чорнухинський районний суд Полтавської області у складі судді Крєпкий С.І. розглянувши заяву ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , орган опіки та піклування виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Полтавської області, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки і призначення опікуна,
установив:
В провадженні Чорнухинського районного суду Полтавської області перебуває зазначена цивільна справа.
Ухвалою Чорнухинського районного суду Полтавської області від 07.02.2025 провадження у справі зупинено у зв`язку з призначенням судово-психіатричної експертизи.
01 травня 2025 року на адресу суду надійшов висновок судово-психіатричної експертизи №281 від 24.04.2025.
Відповідно до ст.254ЦПКУкраїни провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
З огляду на викладене є підстави для поновлення провадження у справі та призначити судове засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст.254 ЦПК України, суд,
ухвалив:
Поновити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересовані особи: ОСОБА_2 , орган опіки та піклування виконавчого комітету Чорнухинської селищної ради Полтавської області, про визнання фізичної особи недієздатною, встановлення над нею опіки і призначення опікуна.
Призначити у справі судове засідання на 09 год 00 хв 16 травня 2025 року в приміщенні Чорнухинського районного суду Полтавської області за адресою: вул.Стовпова, 12, селище Чорнухи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя С.І.Крєпкий
Суд | Чутівський районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2025 |
Оприлюднено | 08.05.2025 |
Номер документу | 127118660 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною |
Цивільне
Чорнухинський районний суд Полтавської області
Крєпкий С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні