Герб України

Рішення від 30.04.2025 по справі 930/3180/24

Немирівський районний суд вінницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 930/3180/24

Провадження № 2/930/266/25

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

вступна та резолютивна частина рішення

30.04.2025 року Немирівський районний суд

Вінницької області

у складі: головуючого судді - Науменка С.М.

за участю: секретаря судового засідання Андрущак Л.П.

учасників справи: представника позивача ОСОБА_1 , представника відповідача Гнатюка В.В.

розглянувши в відкритому судовому засіданні в м. Немирів, цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення договору оренди землі,

Враховуючи, що виготовлення повного тексту рішення потребує певного часу, на підставі ч. 6ст. 259 ЦПК Українисуд проголошує вступну та резолютивну частину рішення, суд -

УХВАЛИВ:

Позов ОСОБА_2 до Приватного підприємства «Ремонтник» про припинення договору оренди землі задовольнити повністю.

Припинити шляхом розірвання Договір оренди землі від 30 березня 2008 року укладений між ОСОБА_3 та Приватним підприємством «Ремонтник» та зареєстрованим 17.06.2011 у відділі Держкомзему у Немирівському районі Вінницької області, та перенесеним у Державний реєстр речових прав за N? 57910025 від 03.12.2024, відповідно до умов яких було передано у строкове платне користування відповідачу земельну ділянку, яка розміщена на території Райгородської (колишньої Ситковецької селищної ради) сільської ради Гайсинського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, у розмірі 2.3267 га, з кадастровим номером 0523055600:02:001:0109.

Стягнути з Приватного підприємства «Ремонтник», код ЄДРПОУ 21729774на користь ОСОБА_2 , РНОКПП НОМЕР_1 судовий збір у розмірі 1211,20 грн. грн.

Рішення суду може бути оскаржено в апеляційному порядку передбаченому ст.ст.351-356 ЦПК України.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закритті апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного розгляду.

Суддя: С.М. Науменко

СудНемирівський районний суд Вінницької області
Дата ухвалення рішення30.04.2025
Оприлюднено12.05.2025
Номер документу127193784
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них: щодо припинення права оренди

Судовий реєстр по справі —930/3180/24

Постанова від 10.07.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Шемета Т. М.

Рішення від 19.06.2025

Цивільне

Немирівський районний суд Вінницької області

Науменко С. М.

Ухвала від 20.06.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Шемета Т. М.

Ухвала від 02.06.2025

Цивільне

Вінницький апеляційний суд

Шемета Т. М.

Рішення від 30.04.2025

Цивільне

Немирівський районний суд Вінницької області

Науменко С. М.

Рішення від 30.04.2025

Цивільне

Немирівський районний суд Вінницької області

Науменко С. М.

Ухвала від 24.02.2025

Цивільне

Немирівський районний суд Вінницької області

Науменко С. М.

Ухвала від 20.12.2024

Цивільне

Немирівський районний суд Вінницької області

Науменко С. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні