Герб України

Ухвала від 09.05.2025 по справі 924/388/25

Господарський суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84


УХВАЛА

"09" травня 2025 р. Справа № 924/388/25

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Димбовського В.В., розглянувши матеріали справи

за позовом Державної установи "Райківецька виправна колонія (№78)" Хмельницька область, Хмельницький район с.Райківці,

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "Інсол" м. Київ

про стягнення 82122,16 грн. надмірно сплачених коштів за електричну енергію відповідно до договору №К-4 від 16.02.2024

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 15 квітня 2025 року відкрито провадження у справі № 924/388/25 за позовом Державної установи "Райківецька виправна колонія (№78)" Хмельницька область, Хмельницький район до Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "Інсол" про стягнення 82122,16 грн. надмірно сплачених коштів за електричну енергію відповідно до договору №К-4; підготовче засідання призначено на 10:30 "14" травня 2025 року.

06.05.2025 року через систему ''Електронний суд'' від представника відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому окрім іншого просить суд провести підготовче засідання по справі №924/388/25, призначене на 10:30 год. ''14'' травня 2025 року, в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та системи ВКЗ.

Відповідно до ст. 197 ГПК України учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного цифрового підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему.

Рішенням Вищої ради правосуддя від 17.08.2021 №1845/0/15-21 затверджено Положення про порядок функціонування окремих підсистем (модулів) Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи (далі - Положення).

Відповідно до п.46 Положення за наявності в суді технічної можливості учасник справи у порядку, встановленому процесуальним законом, може брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за допомогою власних технічних засобів. Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.

Відповідно до п.49 Положення для участі в судовому засіданні в режимі відеоконференції учасник справи повинен попередньо зареєструватися в Електронному кабінеті. Учасник справи також повинен перевірити наявні у нього власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку.

З огляду на зазначене, технічну можливість проведення судового засідання у справі в режимі відеоконференції, суд дійшов висновку про задоволення заяви представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "Інсол" про забезпечення проведення засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС.

Керуючись ст. ст. 197, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд-

УХВАЛИВ:

Заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "Інсол" про забезпечення проведення засідання в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду задовольнити.

Підготовче засідання у справі №924/388/25, яке призначене на 10:30 год. ''14'' травня 2025 року та усі наступні засідання, провести в режимі відеоконференції з використанням підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС для надання можливості представнику Товариства з обмеженою відповідальністю "Енергетична компанія "Інсол" брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.

Ухвала набирає законної сили 09.05.2025 року та оскарженню не підлягає.

СуддяВ.В. Димбовський

СудГосподарський суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення09.05.2025
Оприлюднено12.05.2025
Номер документу127224651
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них енергоносіїв

Судовий реєстр по справі —924/388/25

Рішення від 17.06.2025

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

Ухвала від 09.05.2025

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

Ухвала від 15.04.2025

Господарське

Господарський суд Хмельницької області

Димбовський В.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні