Господарський суд дніпропетровської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Володимира Винниченка 1, м. Дніпро, 49027
E-mail: inbox@dp.arbitr.gov.ua, тел. (056) 377-18-49, fax (056) 377-38-63
УХВАЛА
що не підлягає оскарженню
у справі про неплатоспроможність
06.05.2025м. ДніпроСправа № 904/779/25
За заявою ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 )
про визнання неплатоспроможним
Суддя Соловйова А.Є.
Секретар судового засідання Товстоп`ятка В.В.
Представники:
заявник: не з`явився
від кредитора ТОВ "Фінансова компанія "Форінт": не з`явився
арбітражний керуючий: не з`явився
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернулась до Господарського суду Дніпропетровської області із заявою про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність на підставі статті 116 Кодексу України з процедур банкрутства.
Ухвалою суду від 03.03.2025 прийнято до розгляду заяву ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність. Призначено підготовче засідання суду на 18.03.2025 о 12:00 год. Особисту явку Заявника у підготовче засідання визнано обов`язковою.
У підготовче засідання, призначене на 18.03.2025, з`явилась ОСОБА_1 , яка підтримала подану заяву про відкриття провадження у справі про неплатоспроможність.
Ухвалою суду від 18.03.2025 відкрито провадження у справі про неплатоспроможність фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ). Введено процедуру реструктуризації боргів фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ). Введено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на 120 днів, до 16.07.2025. Призначено керуючим реструктуризацією боргів фізичної особи ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) арбітражного керуючого Ревункова Віталія Михайловича (свідоцтво №1891 від 21.12.2018, адреса 53201, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, просп. Трубників, буд. 91/59-а). Призначено попереднє засідання суду на 06.05.2025 о 10:20 год.
02.04.2025 від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України електронною поштою надійшов лист вих.№19/26658-25-Вих від 01.04.2025 на виконання ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 18.03.2025.
08.04.2025 від Головного центру обробки спеціальної інформації Державної прикордонної служби України надійшов лист вих.№19/26658-25-Вих від 01.04.2025 на виконання ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 18.03.2025.
09.04.2025 від Державної митної служби України електронною поштою надійшов лист вих.№19/19-02-04/8.19/1676 від 09.04.2025 на виконання ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 18.03.2025.
11.04.2025 від Головного управління ДПС у Дніпропетровській області надійшов лист вих.№17006/5/04-36-12-03-13 від 10.04.2025.
24.04.2025 від арбітражного керуючого Ревункова В.М. надійшла заява б/н від 24.04.2025 до якого додано, зокрема, звіт про перевірку декларацій боржника з додатками.
05.05.2025 від арбітражного керуючого Ревункова В.М. надійшов звіт б/н від 04.05.2025 на виконання вимог ухвали Господарського суду Дніпропетровської області від 18.03.2025.
05.05.2025 від арбітражного керуючого Ревункова В.М. надійшла заява б/н від 05.05.2025 про проведення попереднього засідання, призначеного на 06.05.2025, без його участі, а у разі неможливості проведення засідання без участі керуючого реструктуризацією Ревункова В.М. перенесення на іншу дату.
05.05.2025 від ОСОБА_1 електронною поштою надійшло клопотання б/н б/д про проведення попереднього засідання без її участі.
Суд долучив подані документи до матеріалів справи.
У попереднє засідання, призначене на 06.05.2025, учасники справи не з`явились, про дату, час та місце проведення попереднього засідання повідомлені належним чином.
З метою виконання завдань господарського судочинства та дотримання його основних засад, а також дотримання принципу рівності та змагальності сторін, у зв`язку з неявкою у попереднє засідання повноважних представників учасників справи, суд вважає за необхідне оголосити перерву в попередньому засіданні.
Керуючись статтями 28, 119, 120, 121, 122 Кодексу України з процедур банкрутства та статтями 232-235 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
УХВАЛИВ:
1. Оголосити перерву в попередньому засіданні до 20.05.2025 о 13:20 год.
Засідання відбудеться в залі судових засідань №3-310, за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Винниченка, 1 в режимі відеоконференції за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку ЄСІТС.
Роз`яснити учаснику відеоконференції, що для участі в судовому засіданні йому необхідно:
- зайти та авторизуватись в системі відеоконференцзв`язку за 10 хвилин до початку судового засідання;
- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку;
- очікувати запрошення секретаря до участі у судовому засіданні.
Попередити сторін, що відповідно до частини 5 статті 197 Господарського процесуального кодексу України ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв`язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
2. Відкласти розгляд заяви Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія "Форінт" з грошовими вимогами в попередньому засіданні, призначеному на 20.05.2025 о 13:20 год.
Відповідно до частин 6 та 7 статті 6 ГПК України:
Адвокати, нотаріуси, приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, державні органи, органи місцевого самоврядування, суб`єкти господарювання державного та комунального секторів економіки та особи, які провадять клірингову діяльність у значенні, наведеному в Законі України "Про ринки капіталу та організовані товарні ринки", реєструють офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в обов`язковому порядку. Інші особи реєструють свої офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі в добровільному порядку.
Особам, які зареєстрували офіційні електронні адреси в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі, суд вручає будь-які документи у справах, в яких такі особи беруть участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення на офіційні електронні адреси таких осіб, що не позбавляє їх права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.
Повідомити учасників справи, що інформація по справі, яка розглядається, є доступною на офіційному веб-порталі судової влади України у мережі Інтернет за посиланням: Інформацію про дату та час розгляду справи можна отримати за електронною адресою суду: http://dp.arbitr.gov.ua/sud5005/spisok/csz\
Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття - 06.05.2025 та не підлягає оскарженню.
Суддя А.Є. Соловйова
Суд | Господарський суд Дніпропетровської області |
Дата ухвалення рішення | 06.05.2025 |
Оприлюднено | 13.05.2025 |
Номер документу | 127247527 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: неплатоспроможність фізичної особи |
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Господарське
Господарський суд Дніпропетровської області
Соловйова Анастасія Євгенівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні