Герб України

Ухвала від 12.05.2025 по справі 925/399/25

Господарський суд міста києва

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

12.05.2025 м. КиївСправа № 925/399/25

Суддя Сергій Балац, розглянувши

позовну заяву: сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО";

до: МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ;

про: визнання незаконним та скасування висновку; визнання протиправним та скасування наказу; зобов`язання відновити становище, що існувало шляхом поновлення запису в реєстрі.

В С Т А Н О В И В :

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю "ДНІПРО" звернулося до господарського суду Черкаської області із позовом до МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ про визнання незаконним та скасування висновку; визнання протиправним та скасування наказу; зобов`язання відновити становище, що існувало шляхом поновлення запису в реєстрі.

Ухвалою господарського суду Черкаської області від 18.04.2025 № 925/399/25 вказану позовну заяву передано на розгляд до господарського суду м. Києва на підставі приписів частини 5 статті 30 Господарського процесуального кодексу України.

Приписами частини 1 статті 174 Господарського процесуального кодексу України встановлено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Проте, заявником не дотримані вимоги статті 162 Господарського процесуального кодексу України, а саме:

- п. 8 ч. 3 ст. 162 в частині зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;

- п. 9 ч. 3 ст. 162 - попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести в зв`язку із розглядом справи.

- п. 10 ч. 3 ст. 162 - підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього самого відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Керуючись п. 8, 9, 10 ч. 3 ст. 162 ч. 1 ст. 174, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України,

У Х В А Л И В :

1. Позовну заяву залишити без руху.

2. Встановити заявнику строк на усунення недоліків позовної заяви - 7 (сім) днів з дня вручення даної ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню не підлягає.

Cуддя Сергій Балац

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення12.05.2025
Оприлюднено14.05.2025
Номер документу127284380
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них щодо припинення права користування земельною ділянкою, з них щодо визнання незаконним акта, що порушує право користування земельною ділянкою, з них що виникають з договорів оренди

Судовий реєстр по справі —925/399/25

Ухвала від 23.06.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 11.06.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 10.06.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 27.05.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

Ухвала від 12.05.2025

Господарське

Господарський суд міста Києва

Балац С.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні