Києво-святошинський районний суд київської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 369/9151/24
Провадження № 2-во/369/136/25
УХВАЛА
13.05.2025 м. Київ
Києво-Святошинський районний суд Київської області в складі:
головуючого судді Мартиненко В. С. ,
розглянувши у порядку письмового провадження заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Боярський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Фастівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м. Київ), про встановлення факту смерті,
В С Т А Н О В И В:
До Києво-Святошинського районного суду Київської області з вказаною заявою звернулася ОСОБА_1 , в якій просила виправити описку в рішенні Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10.06.2024 у вказаній цивільній справі, а саме: виправити місце народження померлої особи, вказавши правильне « ОСОБА_2 », та ім`я померлої особи, вказавши правильне « ОСОБА_3 ».
Відповідно до статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені в рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала.
Згідно з п.13 ст. 7 ЦПК України розгляд справи здійснюється в порядку письмового провадження за наявними у справі матеріалами, якщо цим Кодексом не передбачено повідомлення учасників справи. У такому випадку судове засідання не проводиться.
Судом встановлено, що рішенням Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 червня 2024 року заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Боярський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Фастівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м. Київ), задоволено та встановлено факт смерті громадянки України, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Слобковці Слобковецького району Хмельницької області, що була зареєстрованою за адресою: АДРЕСА_1 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_2 в м. Донецьк Донецької області, Україна, у віці 81 рік, причина смерті: захворювання набряк головного мозку та ішемічний інсульт.
Ухвалою Києво-Святошинського районного суду Київської області від 31.10.2024 виправлено описку, допущену по тексту рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10.06.2024 року у цивільній справі № 369/9151/24 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Боярський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Фастівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м. Київ), про встановлення факту смерті, а саме: вірно зазначене ім`я заявниці - « ОСОБА_5 », замість не вірно зазначено імені заявниці - « ОСОБА_5 »; вірно зазначити місце народження померлої - «с. Солобковці Слобковецького району Хмельницької області», замість не вірно зазначеного - «с. Слобковці Слобковецького району Хмельницької області.
Проте при постановлені рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 червня 2024 року було також допущено описку у мотивувальній та резолютивній частинах рішення, а саме помилково вказане місце народження померлої особи «Слобковецький район» замість правильного « ОСОБА_2 », та ім`я померлої особи « ОСОБА_6 » замість правильного « ОСОБА_3 », що підтверджується копією паспорта громадянина України ОСОБА_7 , долученого до справи.
А отже вказані описки необхідно виправити.
Керуючись ст. ст. 260, 269, 353 ЦПК України,
У Х В А Л И В:
Заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в судовому рішенні задовольнити.
Виправити описку у мотивувальній та резолютивній частинах рішення Києво-Святошинського районного суду Київської області від 10 червня 2024 року у цивільній справі №369\9151\24 за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Боярський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Фастівському районі Київської області Центрального міжрегіонального управління юстиції Міністерства юстиції (м. Київ), про встановлення факту смерті, вказавши місце народження померлої особи «с. Солобковці Солобковецького району Хмельницької області», ім`я померлої особи « ОСОБА_3 ».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена до Київського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення або якщо розгляд справи (вирішення питання) здійснювався без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Суддя В.С. Мартиненко
Суд | Києво-Святошинський районний суд Київської області |
Дата ухвалення рішення | 13.05.2025 |
Оприлюднено | 15.05.2025 |
Номер документу | 127289861 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Цивільне
Києво-Святошинський районний суд Київської області
Мартиненко В. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні