Самарський районний суд м.дніпропетровська
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 206/2493/25
Провадження № 1-кс/206/604/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2025 року слідчий суддя Самарського районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши клопотання слідчої СВ ВП № 1 ДРУП № 2 ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю у рамках кримінального провадження № 1202504220000362 відомості про яке внесені до ЄРДР 04 травня 2025 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 308 КК України,
ВСТАНОВИВ:
08 травня 2025 року до Самарського районного суду міста Дніпра надійшло клопотання слідчої СВ ВП № 1 ДРУП № 2 ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Слідчою ОСОБА_3 було подано до канцелярії суду заяву про залишення клопотання про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю без розгляду.
Слідчий суддя дослідивши матеріали клопотання слідчого, приходить до наступного висновку.
За змістом ст. ст. 131 КПК України, заходи забезпечення кримінального провадження, різновидом яких є тимчасовий доступ до речей і документів, застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Згідно зі ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та вилучити їх (здійснити їх виїмку).
Слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю ч. 5 ст. 163 КПК України.
На підставі ч. 1 ст. 26 КПК України сторони кримінального провадження є вільними у використанні своїх прав у межах та у спосіб, передбаченими КПК України.
Зважаючи на те, що слідча ОСОБА_3 звернулась із заявою про залишення клопотання про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю без розгляду, тому обраний захід забезпечення кримінального провадження є недоцільним.
Враховуючи наведені положення кримінального процесуального законодавства, слідчий суддя приходить до висновку, про необхідність залишення клопотання слідчої про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю без розгляду.
Керуючись ст. ст. 26, 94, 223, 234, 369372 КПК України, слідчий суддя
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання слідчої СВ ВП № 1 ДРУП № 2 ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про дозвіл на тимчасовий доступ до документів, які містять охоронювану законом таємницю у рамках кримінального провадження № 1202504220000362 відомості про яке внесені до ЄРДР 04 травня 2025 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 308 КК України залишити без розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Слідчий суддя ОСОБА_1
Суд | Самарський районний суд м.Дніпропетровська |
Дата ухвалення рішення | 12.05.2025 |
Оприлюднено | 15.05.2025 |
Номер документу | 127310489 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Провадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів |
Кримінальне
Самарський районний суд м.Дніпропетровська
Кушнірчук Р. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні