Північний апеляційний господарський суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяПІВНІЧНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
вул. Шолуденка, буд. 1, літера А, м. Київ, 04116 (044) 230-06-58 inbox@anec.court.gov.ua
УХВАЛА
про відкладення розгляду справи
"14" травня 2025 р. Справа№ 910/12321/24
Північний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого: Яценко О.В.
суддів: Хрипуна О.О.
Тищенко О.В.
при секретарі судового засідання Антонюк А.С.
за участю представників сторін: згідно протоколу судового засідання від 14.05.2025
розглянувши у відкритому судовому засіданні апеляційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю «Яро-транс.юа»
на рішення Господарського суду міста Києва від 10.03.2025 (повний текст складено і підписано 19.03.2025)
у справі № 910/12321/24 (суддя О.А. Грєхова)
за позовом Київської міської ради
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Яро-транс.юа»
за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача:
ОСОБА_1 ,
приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Бойко Олег Володимирович,
приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Кабісова Юлія Тенгізівна
про усунення перешкод у володінні та розпорядженні земельною ділянкою шляхом скасування рішення про державну реєстрацію права приватної власності, припинення права власності, знесення об`єкта нерухомого майна та приведення земельної ділянки у придатний для використання стан,-
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Північного апеляційного господарського суду перебуває апеляційна скарга Товариства з обмеженою відповідальністю «Яро-транс.юа» на рішення Господарського суду міста Києва від 10.03.2025 у справі № 910/12321/24, розгляд якої призначено на 14.05.2025 о 12 год. 20 хв.
12.05.2025 через відділ забезпечення автоматизованого розподілу, контролю та моніторингу виконання документів Північного апеляційного господарського суду від відповідача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи у зв`язку з перебуванням на лікарняному.
У судовому засіданні апеляційної інстанції 14.05.2025 приймав участь представник позивача; представник відповідача, представники третіх осіб у судове засідання не з`явились, про дату, час та місце судового засідання були повідомлені належним чином.
Колегія суддів вважає клопотання відповідача про відкладення розгляду справи таким, що підлягає задоволенню, виходячи із наступного.
Відповідно до ч. 1 ст. 216 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи у випадках, встановлених ч. 2 ст. 202 цього Кодексу.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 202 ГПК України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку з таких підстав: перша неявка в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Відповідно до ч. 11 ст. 270 ГПК України, суд апеляційної інстанції відкладає розгляд справи в разі неявки у судове засідання учасника справи, стосовно якого немає відомостей щодо його повідомлення про дату, час і місце судового засідання, або за його клопотанням, коли повідомлені ним причини неявки будуть визнані судом поважними.
З огляду на задоволення клопотання відповідача про відкладення розгляду справи, з метою всебічного, повного та об`єктивного розгляду справи, колегія суддів вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст.ст. 216, 234, 270 ГПК України, Північний апеляційний господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Задовольнити клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю «Яро-транс.юа» про відкладення розгляду справи.
2. Розгляд апеляційної скарги Товариства з обмеженою відповідальністю «Яро-транс.юа» на рішення Господарського суду міста Києва від 10.03.2025 у справі № 910/12321/24 відкласти на 21.05.2025 о 10 год. 00 хв., який відбудеться в приміщенні Північного апеляційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. Шолуденка, 1-А, зал судових засідань № 16.
3. Довести до відома учасників справи, що їх участь у судовому засіданні не є обов`язковою та не з`явлення їх представників в судове засідання не є перешкодою розгляду апеляційної скарги по суті.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Головуючий суддя О.В. Яценко
Судді О.О. Хрипун
О.В. Тищенко
| Суд | Північний апеляційний господарський суд |
| Дата ухвалення рішення | 14.05.2025 |
| Оприлюднено | 15.05.2025 |
| Номер документу | 127320800 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із земельних відносин, з них |
Господарське
Північний апеляційний господарський суд
Яценко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні