Герб України

Ухвала від 14.05.2025 по справі 686/25539/24

Хмельницький апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

УХВАЛА

14 травня 2025 року

м. Хмельницький

Справа № 686/25539/24

Провадження № 22-ц/820/1384/25

Хмельницький апеляційний суд у складі судді-доповідача П`єнти І.В., вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 квітня 2025 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Чорноострівської селищної ради, третя особа на стороні відповідача ОСОБА_1 , про визначення додаткового строку на прийняття спадщини,

в с т а н о в и в:

09 травня 2025 року ОСОБА_1 подала до Хмельницького апеляційного суду апеляційну скаргу на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 квітня 2025 року .

Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з таких підстав.

Відповідно до п. 2 ч. 3 ст. 356 ЦПК України, до апеляційної скарги додаються копії скарги та доданих письмових матеріалів відповідно до кількості учасників справи, крім випадків, якщо така скарга та додані матеріали подаються до суду в електронній формі через електронний кабінет. У разі подання скарги та доданих матеріалів в електронній формі через електронний кабінет до неї додаються докази надсилання її копії та копій доданих матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 43 цього Кодексу.

Скаржницею зазначена вимога процесуального закону дотримана частково, оскільки до апеляційної скарги додано лише один її примірник, що не відповідає кількості учасників справи та унеможливлює направлення копій апеляційної скарги всім учасникам справи.

Таким чином, для усунення зазначеного недоліку ОСОБА_1 необхідно надати ще один примірник апеляційної скарги.

Згідно з ч. 2 ст. 357 ЦПК України, до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених ст. 356 цього Кодексу, застосовуються положення статті 185 цього Кодексу.

За таких обставин апеляційну скаргу слід залишити без руху.

Керуючись ст.ст. 185, 357 ЦПК України, суд

п о с т а н о в и в:

Апеляційну скаргу ОСОБА_1 на рішення Хмельницького міськрайонного суду Хмельницької області від 10 квітня 2025 року залишити без руху та надати їй строк 10днів здня отриманнякопії цієїухвали для подання примірника апеляційної скарги в одному екземплярі.

У разі невиконання вимоги суду до вказаного строку апеляційна скарга буде вважатись неподаною та повернута скаржнику.

Копію (примірник) апеляційної скарги в одному екземплярі подати до апеляційного суду.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач І.В. П`єнта

СудХмельницький апеляційний суд
Дата ухвалення рішення14.05.2025
Оприлюднено16.05.2025
Номер документу127329015
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —686/25539/24

Ухвала від 23.05.2025

Цивільне

Хмельницький апеляційний суд

П'єнта І. В.

Ухвала від 14.05.2025

Цивільне

Хмельницький апеляційний суд

П'єнта І. В.

Рішення від 10.04.2025

Цивільне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Продан Б. Г.

Ухвала від 06.02.2025

Цивільне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Продан Б. Г.

Ухвала від 04.11.2024

Цивільне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Продан Б. Г.

Ухвала від 26.09.2024

Цивільне

Хмельницький міськрайонний суд Хмельницької області

Продан Б. Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні