ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
13 травня 2025 року м. ТернопільСправа № 922/4703/24
Господарський суд Тернопільської області
у складі судді Гевка В.Л. розглянувши матеріали справи
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія" Європейська агенція з повернення боргів" (01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "Перша Європейська компанія" (46011, Тернопільська область, місто Тернопіль, вул. Сонячна, будинок 7)
про стягнення 107522,57 грн.
Представники учасників справи не з`явилися.
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Товариство з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія" Європейська агенція з повернення боргів" звернулося до Господарського суду Харківської області з позовом до відповідача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Перша Європейська компанія", в якому просить суд стягнути з відповідача на свою користь 89996,51 грн. заборгованості за договором про надання овердрафту №015/1800/1107377 від 31.05.2021 та 17526,06 грн. заборгованості за відсотками. Ухвалою господарського суду Харківської області від 31.12.2024 позовну заяву прийнято судом до розгляду та відкрито провадження у справі.
Ухвалою Господарського суду Харківської області від 04.02.2025 матеріали справи № 922/4703/24 передано за підсудністю до Господарського суду Тернопільської області (вулиця Князя Острозького, 14а, Тернопіль, Тернопільська область, 46002).
Протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 25.02.2025 справу визначено судді Гевко В.Л.
Ухвалою суду від 28.02.2025 прийнято матеріали справи №922/4703/24 до свого провадження. Постановлено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін. Судове засідання для розгляду справи призначено на 25.03.2025 о 11 год. 00 хв.
Ухвалою суду від 25.03.2025 відкладено судове засідання у справі на 22.04.2025 о 12 год. 30 хв.
Ухвалою суду від 22.04.2025 повідомлено учасників справи №922/4703/24, що подальший розгляд справи здійснюється за правилами загального позовного провадження. Підготовче судове засідання у справі призначено на 13.05.2025 о 10 год. 40 хв.
У призначене судове засідання 13.05.2025 о 10 год. 40 хв. представники сторін не з`явилися та жодних документів не надали.
Відповідно до частини 2 статті 183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках: 1) визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу; 2) залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача; 3) в інших випадках, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
З метою правильного і об`єктивного розгляду справи та надання учасникам справи, передбаченого статтями 42-46 ГПК України, рівного права на захист своїх прав та охоронюваних законом інтересів, судом відкладено підготовче засідання на 27.05.2025 о 11 год. 20 хв.
Із змісту частин 2,3,4 статті 120 ГПК України суд повідомляє учасників справи про дату, час і місце судового засідання. На підставі наведеного, керуючись статтями 120, 121, 42-46,183,223,233-234 ГПК України, господарський суд, -
УХВАЛИВ:
1. Підготовче судове засідання у справі №922/4703/24 відкласти на 27.05.2025 о 11 год. 20 хв. Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду, який знаходиться за адресою м. Тернопіль, вул. Князя Острозького, 14 а, зал судових засідань № 2, 5 поверх.
2. Явку представника позивача у судове засідання 27.05.2025 о 11 год. 20 хв. визнано обов`язковою (можливо в режимі відеоконференції).
3. Копію ухвали надіслати:
- позивачу Товариству з обмеженою відповідальністю "Фінансова компанія" Європейська агенція з повернення боргів" (01032, м. Київ, вул. Симона Петлюри, буд. 30) , до його електронного кабінету в електронній формі із застосуванням ЄСІТС в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС;
- відповідачу Товариству з обмеженою відповідальністю "Перша Європейська компанія" (код ЄДРПОУ 39405679) на адресу: 46011, Тернопільська область, місто Тернопіль, вул. Сонячна, будинок 7, рекомендованою кореспонденцією з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями) з 15.05.2025.
До уваги учасників судового процесу!
Згідно з новою редакцією частин п`ятої - дев`ятої статті 6 ГПК України, яка вводиться в дію 18.10.2023 відповідно до Закону України № 3200-IX Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами суд направляє судові рішення та інші процесуальні документи учасникам судового процесу до їхніх електронних кабінетів, вчиняє інші процесуальні дії в електронній формі із застосуванням ЄСІТС, в порядку, визначеному цим Кодексом, Положенням про ЄСІТС.
Адвокати, нотаріуси, державні та приватні виконавці, арбітражні керуючі, судові експерти, органи державної влади та інші державні органи, органи місцевого самоврядування, інші юридичні особи реєструють свої електронні кабінети в ЄСІТС в обов`язковому порядку.
Інші особи (це, зокрема, фізичні особи, у тому числі фізичні особи - підприємці) реєструють такі кабінети в добровільному порядку.
Процесуальні наслідки, передбачені ГПК України у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Разом з цим, суд вручає будь-які документи особі, яка зареєструвала електронний кабінет в ЄСІТС, у справах, в яких така особа бере участь, виключно в електронній формі шляхом їх направлення до електронного кабінету такої особи, що не позбавляє її права отримати копію судового рішення у паперовій формі за окремою заявою.
Такі учасники справи також мають можливість ознайомитись з матеріалами справи через ЄСІТС.
Заперечення (оскарження) щодо ухвали може бути подано з підстав та у порядку визначених статтями 253-259 ГПК України.
Інформацію по справі, що розглядається учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за Веб-адресою сторінки https://court.gov.ua/sud5022/.
Суддя В.Л. Гевко
Суд | Господарський суд Тернопільської області |
Дата ухвалення рішення | 13.05.2025 |
Оприлюднено | 16.05.2025 |
Номер документу | 127355685 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі банківської діяльності, з них кредитування, з них |
Господарське
Господарський суд Тернопільської області
Гевко В.Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні