Севастопольський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУ Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
15 травня 2025 року
м. Рівне
Справа № 562/2917/24
Провадження № 22-ц/4815/799/25
Рівненський апеляційний суд в складі суддів:
головуючого судді Гордійчук С.О.,
суддів: Боймиструка С.В.,
Шимківа С.С.
перевіривши апеляційну скаргу Акціонерного товариства «Ю АР ДІ Українські дороги» на додаткове рішення Здолбунівського районного суду Рівненської області від 14 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Ю АР ДІ Українські дороги», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,
в с т а н о в и в :
Апеляційна скарга подана у передбачений законом строк та з дотриманням вимог ст. 356 ЦПК України стосовно форми та змісту, а тому підлягає до розгляду в апеляційній інстанції в порядку спрощеного позовного провадження.
Наведені у апеляційній скарзі доводи містять підстави, передбачені §1-2 глави 1 розділу V ЦПК України, для відкриття апеляційного провадження.
Керуючись ст.ст. 356, 359, 361 ЦПК України, суд
у хвал ив:
1. Відкрити апеляційне провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до Акціонерного товариства «Ю АР ДІ Українські дороги», третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору ОСОБА_2 про стягнення матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Ю АР ДІ Українські дороги» на додаткове рішення Здолбунівського районного суду Рівненської області від 14 квітня 2025 року.
2.Копії даноїухвали таапеляційної скаргиіз доданимидо неїматеріалами надіслатиучасникам справи.
3.Відзив наапеляційну скаргуможе бутиподано протягомдесяти днівіз днявручення ухвалипро відкриттяпровадження усправі.До відзиву,в обов`язковомупорядку,повинні бутидодані доказинадсилання (надання)його копійіншим учасникамсправи,згідно вимогч.4ст.360ЦПК України. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Головуючий суддя Гордійчук С. О.
Судді: Боймиструк С.В.
Шимків С.С.
Суд | Севастопольський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 15.05.2025 |
Оприлюднено | 19.05.2025 |
Номер документу | 127386889 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них про відшкодування шкоди, з них завданої внаслідок ДТП |
Цивільне
Рівненський апеляційний суд
Гордійчук С. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні