Ухвала
від 16.05.2025 по справі 520/12339/25
ХАРКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Резюме судової справи

Для доступу до отримання резюме судової справи необхідно зареєструватися або увійти в систему.

Реєстрація

Харківський окружний адміністративний суд 61022, м. Харків, майдан Свободи, 6, inbox@adm.hr.court.gov.ua, ЄДРПОУ: 34390710

У Х В А Л А

про залишення позовної заяви без руху

16 травня 2025 р. № 520/12339/25

Суддя Харківського окружного адміністративного суду Мельников Р.В., розглянувши позовну заяву розглянувши матеріали справи за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Комунального закладу охорони здоров`я "Обласний центр медико-соціальної експертизи" та Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласна клінічна лікарня", за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, про визнання протиправним та скасування рішення,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 звернувся до Харківського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом, в якому просить суд:

- визнати протиправним заочне проведення розширеною експертною комісією № 2 Комунального закладу охорони здоров`я «Обласний центр медико-соціальної експертизи» (код ЄДРПОУ 03327753) медико-соціальної експертизи, стосовно ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) та скасувати результати (висновки) заочно проведеної медико-соціальної експертизи відносно ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) від 24.12.2024 року;

- визнати протиправним та скасувати рішення розширеної експертної комісії № 2 Комунального закладу охорони здоров`я «Обласний центр медико-соціальної експертизи», викладене у формі довідки №51 від 24.12.2024 про невизнання інвалідом ОСОБА_1 ( ІНФОРМАЦІЯ_1 ).

Вивчивши матеріали позовної заяви, суд встановив, що вона не відповідає вимогам Кодексу адміністративного судочинства України, виходячи з наступного.

Відповідно до п. 4 ч. 5 ст. 160 Кодексу адміністративного судочинства України, в позовній заяві зазначається зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів.

Зі змісту позовних вимог заявлених позивачем вбачається, що ОСОБА_1 просить визнати протиправним заочний розгляд та прийняте рішення про скасування інвалідності Комунального закладу охорони здоров`я «Обласний центр медико-соціальної експертизи», викладене у формі довідки №51 від 24.12.2024.

Також позивачем вказано як співвідповідача Комунальне некомерційне підприємство Харківської обласної ради "Обласна клінічна лікарня", разом з тим, позовних вимог до цього відповідача не заявлено.

Суд зазначає, що у такій редакції виклад позовних вимог не дозволяє встановити відповідність між конкретною частиною позовних вимог та конкретним відповідачем.

Позивач, усуваючи недоліки позовної заяви має, зазначити зміст позовних вимог звернених до Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласна клінічна лікарня" або визначитись з колом відповідачів у справі.

Згідно частини 1 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п`яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

Згідно частини 2 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України, в ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.

Керуючись статтями 160, 161, 169, 241, 243, 256 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В :

Позовну заяву ОСОБА_1 до Комунального закладу охорони здоров`я "Обласний центр медико-соціальної експертизи" та Комунального некомерційного підприємства Харківської обласної ради "Обласна клінічна лікарня", за участі третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області, про визнання протиправним та скасування рішення, - залишити без руху.

Надати позивачу термін - десять календарних днів з дня отримання копії ухвали, для усунення недоліків позовної заяви, шляхом приведення змісту позовних вимог у відповідність до зазначеного кола відповідачів у справі.

Копію ухвали невідкладно надіслати позивачу.

Роз`яснити позивачеві, що у разі невиконання вимог ухвали позовна заява підлягає поверненню.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Мельников Р.В.

СудХарківський районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення16.05.2025
Оприлюднено19.05.2025
Номер документу127402094
СудочинствоАдміністративне
КатегоріяСправи щодо забезпечення громадського порядку та безпеки, національної безпеки та оборони України, зокрема щодо охорони здоров’я, з них медико-соціальної експертизи

Судовий реєстр по справі —520/12339/25

Ухвала від 29.05.2025

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Мельников Р.В.

Ухвала від 16.05.2025

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Мельников Р.В.

Ухвала від 16.05.2025

Адміністративне

Харківський окружний адміністративний суд

Мельников Р.В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні