Чугуївський міський суд харківської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяЧУГУЇВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Справа № 636/4036/25 Провадження № 2/636/2489/25
Дата
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про відкриття провадження у справі
20 травня 2025 року місто Чугуїв
Суддя Чугуївського міського суду Харківської області Карімов І.В., розглянувши матеріали позовної заяви Харківського обласного центра зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів
ВСТАНОВИВ:
Харківський обласний центр зайнятості звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_1 про стягнення коштів.
Вказана заява подана з додержанням вимог ст.175,177 ЦПК України, підстав для її повернення та відмови у відкритті провадження у справі не встановлено.
Згідно з п. 4 ч. 2ст. 187 ЦПК України, при прийнятті позовної заяви до розгляду та відкритті провадження у справі, суд вирішує питання відносно правил розгляду справи в порядку позовного провадження, а саме в загальному чи спрощеному.
Таким чином та враховуючи дану категорію справ, приходжу до висновку, що справа підлягає розгляду в порядку загального провадження.
Керуючись ст. ст.128,175-177,187,190,353 ЦПК України,-
ПОСТАНОВИВ:
Прийняти до розгляду позовну заяву Харківського обласного центра зайнятості до ОСОБА_1 про стягнення коштів.
Призначити підготовче судове засідання на 11 годину 30 хвилин 19 червня 2025 року.
Справа буде розглядатися в порядку загального позовного провадження.
Копію позовної заяви направити відповідачу та встановити йому строк для подання відзиву на позов до суду, а саме протягом 15 днів з дня вручення копії даної ухвали, з дотриманням вимог, які визначеніст. 178 ЦПК України. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) відповідачем позивачу одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Інформація по справі відображається на офіційному веб-порталі Судової влади в розділі Чугуївського міського суду Харківської області за посиланням https://court.gov.ua/fair/sud2036/
Копію ухвали направити сторонам по справі.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності до Харківського апеляційного суду у 15-ти денний строк з дня її складання безпосередньо до суду апеляційної інстанції, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: І.В.Карімов
Суд | Чугуївський міський суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 20.05.2025 |
Оприлюднено | 21.05.2025 |
Номер документу | 127446608 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Інші справи позовного провадження |
Цивільне
Чугуївський міський суд Харківської області
Карімов І. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні