Ухвала
від 22.05.2025 по справі 759/5441/25
СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

СВЯТОШИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. КИЄВА

пр. № 2/759/3548/25

ун. № 759/5441/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 травня 2025 рокуСвятошинський районний суд м. Києва в складі:

головуючого судді: Шум Л.М.

за участю секретаря судового засідання: Громадської І.Ю.

розглянувши у відкритому підготовчому засіданні в м. Києві позовну заяву органу опіки та піклування Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: служба у справах дітей виконкому Довгинцівської районної в місті ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів,

ВСТАНОВИВ:

У березні 2025 року позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_1 , третя особа: служба у справах дітей виконкому Довгинцівської районної в місті ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Ухвалою суду від 19.03.2025 року відкрито провадження по справі та призначено до підготовчого засідання.

В підготовче засідання сторони не з`явилися із невідомих суду причин, про дату, час і місце підготовчого засідання були повідомлені належним чином, причину неявки суду не повідомили.

Передбачених ч. 2 статті 198 ЦПК України підстав для відкладення підготовчого засідання судом не встановлено.

Згідно вимог ч. 2 ст. 247 ЦПК України фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.

В підготовчому засіданні судом з`ясовано обставини, передбачені ст. 197 ЦПК України.

Оглянувши матеріали, додані до позовної заяви, суд прийшов до висновку про закриття підготовчого провадження і призначення справи до судового розгляду по суті.

На підставі наведеного, керуючись ст. ст. 189, 196-198, 200, 223, 258, 260-261 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом органу опіки та піклування Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації до ОСОБА_1 , третя особа: служба у справах дітей виконкому Довгинцівської районної в місті ради про позбавлення батьківських прав та стягнення аліментів.

Призначити справу до судового розгляду по суті у відкритому судовому засіданні на 11 год.00 хв. 14.07.2025року в приміщенні Святошинського районного суду м. Києва за адресою: м. Київ, вул. Я. Коласа, 27-А, зал №52.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення.

Ухвала окремо від рішення суду оскарженню не підлягає.

Суддя: Л.М. Шум

СудСвятошинський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення22.05.2025
Оприлюднено26.05.2025
Номер документу127532517
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про позбавлення батьківських прав

Судовий реєстр по справі —759/5441/25

Ухвала від 22.05.2025

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Шум Л. М.

Ухвала від 19.03.2025

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Шум Л. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні