Справа № 442/3480/25
Провадження № 2-с/442/39/2025
УХВАЛА
іменем України
23 травня 2025 року суддя Дрогобицького міськрайонного суд Львівської області Медведик Л.О., розглянувши заяву ОСОБА_1 про скасування судового наказу №442/3480/25, виданого 09.05.2025 Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області,-
ВСТАНОВИВ :
Заявник ОСОБА_1 звернвся до суду із заявою про скасування судового наказу №442/3480/25, виданого 09.05.2025 Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області за заявою КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за послуги з теплопостачання та судового збору.
Заяву обґрунтовує тим, що вимоги стягувача щодо стягнення з боржника заборгованості є необгрунтованими та безпідставними, в рахунок яких стягувачем не було надано належних та допустимих доказів, в той час як є докази, які свідчать про незаконність та необґрунтованість вимог стягувача.
Відповідно до ч.1ст.170ЦПК України, боржник має право протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першоїстатті 161 цього Кодексу.
Згідно ч. 3 ст.171 ЦПК України у разі відсутності підстав для повернення заяви про скасування судового наказу, суддя постановляє ухвалу про скасування судового наказу, в якій роз`яснює заявнику (стягувачу) його право звернутися до суду із тими самими вимогами в порядку спрощеного позовного провадження.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення заяви про скасування судового наказу, оскільки спірний наказ видано без урахування всіх обставин, що мають значення та між сторонами та існує спір про право.
Керуючисьст.170,171Цивільного процесуального кодексу України,
ПОСТАНОВИВ:
Заяву задоволити.
Скасувати, виданий Дрогобицьким міськрайонним судом Львівської області судовий наказ від 09.05.2025 у справі № 442/3480/25 про стягнення з ОСОБА_1 в користь КП «Дрогобичтеплоенерго» Дрогобицької міської ради заборгованості за послуги з теплопостачання та судового збору.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Медведик Л.О.
Суд | Жидачівський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2025 |
Оприлюднено | 26.05.2025 |
Номер документу | 127574400 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи наказного провадження Справи щодо стягнення заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення з урахуванням індексу інфляції та трьох відсотків річних, нарахованих заявником на суму заборгованості |
Цивільне
Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Медведик Л. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні