Герб України

Ухвала від 06.05.2025 по справі 446/2163/21

Кам'янка-бузький районний суд львівської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 446/2163/21

УХВАЛА

06.05.2025 року Кам`янка-Бузький районний суд Львівської області у складі:

головуючого судді Костюк У. І.

секретаря судового засідання Новосад І.В.

розглянувши у підготовчому судовому засіданні в м. Кам`янка-Бузька цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1 до Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Кам`янка-Бузької державної нотаріальної контори Львівської області про визнання права власності на спадкове майно,-

встановив:

позивач ОСОБА_1 30.10.2021 подав до Кам`янко-Бузького районного суду Львівської області позов до Запитівської селищної ради Львівської області, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Кам`янка-Бузької державної нотаріальної контори Львівської області в якому просить суд, визнати за ним право власності на спадкове майно за законом 1/6 житлового будинку з господарськими спорудами за адресою: АДРЕСА_1 , який належав його матері ОСОБА_2 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

За результатами автоматизованого розподілу справи, оформленого відповідним протоколом від 30.10.2021, для розгляду цієї справи визначено суддю Кам`янка-Бузького районного суду Львівської області Самсін М.Л..

Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 10.02.2025 вищезазначену справу передано судді Костюк У.І..

13.02.2025 провадження у справі відкрито в порядку загального позовного провадження у справі, призначено підготовче засідання.

Ухвалою суду від 25.03.2025 залучено в якості відповідача Новояричівську селищну раду Львівського району Львівської області.

25.04.2025 на запит суду надійшла копія спадкової справи № 332/95, заведеної до майна померлої ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 ..

Підготовче засідання по справі, було призначено на 06.05.2025, однак учасники не з`явилися.

Судом відзначається, що згідно ч.1 ст.223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи по суті, крім випадків, визначених цією статтею, а тому враховуючи відсутність інших, передбачених ч. 2 та ч. 5 ст. 198 ЦПК України підстав для відкладення та оголошення перерви у підготовчому засіданні, суд вважає за необхідне провести підготовче засідання та вирішити питання про залучення належного відповідача.

Водночас у зв`язку із неявкою в судове засідання всіх учасників справи, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу відповідно до ч.2 ст. 247 ЦПК України не здійснювалось.

Дослідивши матеріали справи, оглянувши матеріали спадкової справи № 332/95, заведеної після смерті ОСОБА_2 , суд приходить до наступних висновків.

Згідно із ст.51 ЦПК України суд першої інстанції має право за клопотанням позивача до закінчення підготовчого провадження, а у разі розгляду справи за правилами спрощеного позовного провадження - до початку першого судового засідання залучити до участі у ній співвідповідача.

Відповідно до ч.4 ст.51 ЦПК України, про залучення співвідповідача чи заміну неналежного відповідача постановляється ухвала. За клопотанням нового відповідача або залученого співвідповідача розгляд справи починається спочатку.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що до участі у справі слід залучити ОСОБА_3 , в якості співвідповідача, так як остання є спадкоємцем майна померлої ОСОБА_2 ..

Керуючись ст. ст. 51, 81, 197-200, 263 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

Залучити до участі в справі 446/2163/21 за позовною заявою ОСОБА_1 до Новояричівської селищної ради Львівського району Львівської області, третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору: Кам`янка-Бузької державної нотаріальної контори Львівської області про визнання права власності на спадкове майно в якості співвідповідача ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_2 ..

Визначити відповідачу п`ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У відзиві викладаються заперечення проти позову. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогамст.178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч.4 ст.178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копію відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов`язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8ст. 178ЦПК України).

Відповідно до ч.1 ст.193 ЦПК Україниу строк для подання відзиву відповідач має право пред`явити зустрічний позов.

Встановити позивачу п`ятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, яка має відповідати вимогам частин 3-5ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п`ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення, яке має відповідати вимогам частин 3-5ст.178 ЦПК України, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Повний текст ухвали виготовлено 06.05.2025.

Суддя У.І. Костюк

СудКам'янка-Бузький районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення06.05.2025
Оприлюднено26.05.2025
Номер документу127574521
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них за законом.

Судовий реєстр по справі —446/2163/21

Рішення від 16.06.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

Рішення від 16.06.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

Ухвала від 12.06.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

Ухвала від 06.05.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

Ухвала від 25.03.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

Ухвала від 13.02.2025

Цивільне

Кам'янка-Бузький районний суд Львівської області

Костюк У. І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні