Великописарівський районний суд сумської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 574/1070/24
Провадження № 2/574/83/2025
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 травня 2025 року м. Буринь
Буринський районний суду Сумської області в складі:
головуючого судді Гука Т.Р.,
з участю секретаря судового засідання Божок В.М.,
представника позивача Місевріної В.О.,
відповідачів ОСОБА_1 , ОСОБА_2 ,
представника відповідача ОСОБА_3 ,
розглянувши увідкритому судовомузасіданні вприміщенні Буринськогорайонного судуСумської області справу за позовом Буринської міської ради, як орган опіки та піклування в інтересах малолітніх дітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про відібрання дітей без позбавлення батьківських прав,
в с т а н о в и в :
Буринська міська рада, як орган опіки та піклування звернулася в інтересах малолітніх дітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Буринського районного суду Сумської області із позовною заявою до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 про відібрання дітей без позбавлення батьківських прав.
Ухвалою Буринського районногосудуСумської області від 09.12.2024 року було відкрито провадження у зазначеній справі та призначено підготовче засідання.
Представник позивача ОСОБА_7 в підготовчому судовому засіданні позовні вимоги підтримала в повному обсязі та просила призначити справу до судового розгляду.
Відповідачка ОСОБА_1 ,її представник ОСОБА_3 та відповідач ОСОБА_2 позовні вимогине визналита незаперечували протипризначення судовогорозгляду.
Заслухавши думку учасників справи, суд прийшов до наступних висновків.
Під час проведення підготовчого судового засідання судом з`ясовано питання, передбачені ч. 2 ст. 197 ЦПК України, зокрема задоволено клопотання сторін про допит свідків та відмовлено в задоволенні клопотання представника відповідача про долучення нових доказів до матеріалів справи.
Відзив на позовну заяву відповідачами не подано, клопотань з інших процесуальних питань від учасників справи не надходило.
Враховуючи, що підстав для залишення позову без розгляду чи закриття провадження у справі судом не встановлено підготовче провадження підлягає закриттю, а справа призначенню до судового розгляду по суті.
Керуючись ст.ст.197, 198, 200, 223 ЦПК України, суд
постановив :
Закрити підготовче провадження в цивільній справі за позовомБуринської міськоїради,як органопіки тапіклування вінтересах малолітніхдітей: ОСОБА_4 , ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до ОСОБА_5 , ОСОБА_6 провідібрання дітейбез позбавленнябатьківських прав тапризначити їїдо судовогорозгляду посуті на 19.06.2025 року о 09:00 годині.
Встановити наступний порядок дослідження доказів: заслухати пояснення сторін, допитати свідків та дослідити письмові докази.
Про дату, час та місце проведення судового засідання повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею та оскарженню окремо від рішення суду не підлягає. Заперечення на ухвалу включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Т.Р. Гук
Суд | Великописарівський районний суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 23.05.2025 |
Оприлюднено | 28.05.2025 |
Номер документу | 127613068 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Буринський районний суд Сумської області
Гук Т. Р.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні