Герб України

Ухвала від 02.05.2025 по справі 203/2333/25

Кіровський районний суд м.дніпропетровська

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 203/2333/25

Провадження № 1-кс/0203/1734/2025

УХВАЛА

02 травня 2025 року слідчий суддя Центрального районного суду міста Дніпра ОСОБА_1 ,

за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання слідчого СВ Дніпровського РУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні №12025042110000695 від 06.03.2025 року за ч. 2 ст. 308 КК України,

ВСТАНОВИВ:

28.04.2025 року до Кіровського районного суду м. Дніпропетровська звернулась слідча з клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні № 12025042110000695 від 06.03.2025 року за ч. 2 ст. 308 КК України.

Відповідно до протоколу автоматичного визначення слідчого судді від 28.04.2025 року, судову справу №203/2333/25, провадження №1-кс/0203/1734/2025, було розподілено слідчому судді ОСОБА_1 , яка передана канцелярією суду 01.05.2025 року.

В обґрунтування вимог клопотання слідчий зазначила, що 05.03.2025 до Дніпровського РУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області надійшов рапорт начальника ВКП Дніпровського РУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області про те, що певні особи шляхом шахрайства заволоділи наркотичним засобом «метадон» у медичних закладах у м. Дніпро, а саме у ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », ТОВ Медичний центр « ІНФОРМАЦІЯ_2 » та КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », серед яких ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , який проживає за адресою: АДРЕСА_1 .

Дії ОСОБА_4 суперечать вимогам ЗУ «Про наркотичні засоби, психотропні речовини i прекурсори» від 15.02.1995 № 60/95-ВР, ЗУ «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин i прекурсорів та зловживання ними» від 15.02.199 № 62/95-BP. Відповідно до відповіді з КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , дійсно знаходиться на ЗПТ з 07.03.2024 та отримує метадон.

Під час досудового розслідування слідчим було надано запит до ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 », однак відповідь на запит надана не була.

Таким чином, в ході досудового розслідування виникла необхідність у отриманні дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме оригіналів медичних карток амбулаторного хворого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , оригіналів листків призначень препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, виписаних останньому, та оригіналу Угоди про надання медичних послуг, які знаходяться у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 » (ЄДРПОУ НОМЕР_1 ), розташованому за адресою: АДРЕСА_2 , з метою проведення судової почеркознавчої експертизи, що має суттєве значення для проведення досудового розслідування.

Судове засідання з розгляду клопотання було призначено на 02.05.2025 року.

Клопотання в силу ч. 2 ст. 163 КПК України розглянуто судом без виклику ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_5 ».

У судове засідання, призначене на 02.05.2025 року, слідчий не з`явилась, проте до початку судового засідання подала до суду заяву про розгляд клопотання за її відсутності.

Слідчий суддя на підставі частини 4 статті 107 Кримінального процесуального кодексу України розглянув клопотання слідчого за її відсутності та без фіксування судового засідання технічними засобами.

Слідчий суддя, дослідивши подані матеріали клопотання в їх сукупності, проаналізувавши норми КПК України, вважає за необхідне клопотання слідчого про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, задовольнити.

Відповідно до статей 131, 162 Кримінального процесуального кодексу України (далі КПК України), заходи забезпечення кримінального провадження, різновидом яких є тимчасовий доступ до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.

Згідно зі статтею 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів, полягає у наданні слідчому особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Надання тимчасового доступу до речей і документів під час досудового розслідування здійснюється на підставі ухвали слідчого судді за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором.

За правилами, встановленими частиною 5 статті 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе достатньо підстав вважати, що ці речі або документи перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи, самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, а також не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.

Відповідно доположеньстатті162КПКУкраїни,доохоронюваноїзаконом таємниці,якаміститьсяв речахідокументах,належать: 1)інформація,щознаходитьсяу володіннізасобумасовоїінформації абожурналістаінадана їмзаумовинерозголошення авторстваабоджерелаінформації; 2)відомості,якіможутьстановити лікарськутаємницю; 3)відомості,якіможутьстановити таємницювчиненнянотаріальнихдій; 4)конфіденційнаінформація,втомучислі така,щоміститькомерційну таємницю; 5)відомості,якіможутьстановити банківськутаємницю; 6)особистелистуванняособи таіншізаписиособистого характеру; 7)інформація,яказнаходитьсяв операторівтапровайдерівтелекомунікацій,прозв`язок,абонента,наданнятелекомунікаційнихпослуг,утомучислі отриманняпослуг,їхтривалості,змісту,маршрутівпередаваннятощо; 8)персональніданіособи,щознаходятьсяу їїособистомуволодінніабо вбазіперсональнихданих,яказнаходитьсяу володільцяперсональнихданих; 9)державнатаємниця; 10)таємницяфінансовогомоніторингу; 11) відомості, що становлять професійну таємницю відповідно доЗакону України"Про ринки капіталу та організовані товарні ринки".

За приписами частини 6 статті 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю, якщо сторона кримінального провадження, крім обставин, передбачених частиною 5 статті 163 КПК, доведе можливість використання як доказів відомостей, що містяться в цих речах і документах, та неможливість іншими способами довести обставини, які передбачається довести за допомогою цих речей і документів.

Судом встановлено та матеріалами клопотання підтверджено, що СВ Дніпровського РУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні №12025042110000695 від 06.03.2025 року за ч. 2 ст. 308 КК України.

На підтвердження обставин, викладених у клопотанні, слідчим також було долучено витяг з ЄРДР №12025042110000695 від 06.03.2025 року,копіюрапорту,відповіднодоякого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 ,шахрайськимшляхомзаволодів наркотичнимиречовинамиабоїх аналогами(метадоном),асаме:останнійперебуваєнатерапії,отримуючиметадоновупрограму узакладіКП« ІНФОРМАЦІЯ_6 »розташованогозаадресою: АДРЕСА_3 ,таТОВ« ІНФОРМАЦІЯ_5 »,розташованогозаадресою: АДРЕСА_2 ,копіюпаспорту громадянинаУкраїни ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 ,вимогиу порядкуст.93КПКУкраїнивід 08.04.2025року№43/2-4792,копіювимогиу порядкуст.93КПКУкраїнивід 08.04.2025року№43/2-4794,копію вимогивід08.04.2025року№43/2-4790,копіюдовідки, копію довідки КП « ІНФОРМАЦІЯ_3 » Дніпропетровської обласної ради від 22.04.2025 року №490, відповідно до якої ОСОБА_4 з 07.03.2024 року по теперішній час отримує Метадон 100 мл/добу.

Слідчий суддя, враховуючи викладене вище, зважаючи на наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення мети заявленого клопотання, а також те, що оригінали медичних документів необхідні слідчому для проведення судової почеркознавчої експертизи, вважає за необхідне його задовольнити повністю.

Керуючись статтями 94, 110, 131, 159, 162-166, 369-372 Кримінального процесуального кодексу України, слідчий суддя,

УХВАЛИВ:

Клопотання слідчого СВ Дніпровського РУП №1 ГУНП в Дніпропетровській області старшого лейтенанта поліції ОСОБА_3 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, що містять охоронювану законом таємницю, у кримінальному провадженні № 12025042110000695 від 06.03.2025 року за ч. 2 ст. 308 КК України задовольнити повністю.

Надати слідчим СВ Дніпровського РУП № 1 ГУНП в Дніпропетровській області, а саме: ОСОБА_3 , ОСОБА_5 , ОСОБА_6 , ОСОБА_7 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 , ОСОБА_10 , дозвіл на тимчасовий доступ з можливістю вилучення оригіналів документів, які містять охоронювану законом таємницю, а саме: оригіналів медичних карток амбулаторного хворого та всіх документів, з яких складаються картки амбулаторного хворого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_4 , за весь час перебування останнього на програмі ЗПТ станом на 02.05.2025 року, зокрема оригіналів листків призначень препаратів наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, виписаних останньому, оригіналів Угод про надання медичних послуг, які знаходяться у володінні ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_1 », що розташоване за адресою: АДРЕСА_2 .

Роз`яснити, що в разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала підлягає виконанню протягом двох місяців з дня постановлення, тобто до 02.07.2025 року включно.

Ухвала слідчого судді набирає законної сили з моменту проголошення та оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудКіровський районний суд м.Дніпропетровська
Дата ухвалення рішення02.05.2025
Оприлюднено28.05.2025
Номер документу127632147
СудочинствоКримінальне
КатегоріяПровадження за поданням правоохоронних органів, за клопотанням слідчого, прокурора та інших осіб про тимчасовий доступ до речей і документів

Судовий реєстр по справі —203/2333/25

Ухвала від 04.06.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 04.06.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

Ухвала від 02.05.2025

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Дніпропетровська

Ханієва Ф. М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні