Герб України

Ухвала від 26.05.2025 по справі 914/2/25

Волинський апеляційний суд

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

ЗАХІДНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

79010, м.Львів, вул.Личаківська,81


УХВАЛА

26 травня 2025 рокуСправа № 914/2/25

Західний апеляційний господарський суд у складі колегії:

Головуючого суддіБонк Т.Б.

СуддівБойко С.М.

Якімець Г.Г.

розглянувши матеріали апеляційної скарги Першого заступника керівника Львівської обласної прокуратури №15/4-560ВИХ-25 від 19.05.2025 (вх. суду від 19.05.2025 № 01-05/1515/25)

на ухвалу Господарського суду Львівської області від 06.05.2025 про призначення експертизи та зупинення провадження (суддя Петрашко М.М.)

у справі № 914/2/25

за позовом Керівника Франківської окружної прокуратури міста Львова в інтересах держави в особі Міністерства економіки України, м. Київ

до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "ЛЗФВ", м. Львів

за участю третьої особи-1, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні позивача: Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях, м. Львів

за участю третьої особи-2, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору на стороні відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю "АТБ-МАРКЕТ", м. Дніпро

про усунення перешкод у користуванні та розпорядженні захисною спорудою цивільного захисту та скасування державної реєстрації,

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою Господарського суду Львівської області від 06.05.2025 у справі №914/2/25 клопотання відповідача про призначення судової експертизи задоволено. Призначено у справі судову експертизу. На час проведення судової експертизи провадження у справі зупинено.

З підстав, викладених в апеляційній скарзі, Перший заступник керівника Львівської обласної прокуратури, оскаржив ухвалу суду першої інстанції.

В апеляційній скарзі скаржник просив суд поновити строк на апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції.

Розглянувши клопотання Першого заступника керівника Львівської обласної прокуратури про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали від 06.05.2025 у справі №914/2/25, колегія суддів зазначає таке.

В силу приписів частин першої, другої статті 256 ГПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів, а на ухвалу суду - протягом десяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини рішення суду, або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: 1) рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом двадцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; 2) ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом десяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.

Відповідно до ч. 6 ст. 242 ГПК України якщо судове рішення надіслано до електронного кабінету пізніше 17 години, судове рішення вважається врученим у робочий день, наступний за днем його відправлення, незалежно від надходження до суду повідомлення про його доставлення.

Відповідно до ч. 4 ст. 116 ГПК України якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

Як вбачається з Комп`ютерної програми «Діловодство спеціалізованого суду» оскаржувану ухвалу було доставлено до електронного кабінету скаржника 14.05.2025 о 17:44.

З огляду те, що оскаржувану ухвалу суду було отримано скаржником 14.05.2025, відтак строк на апеляційне оскарження підлягає поновленню в силу приписів ч.2 ст. 256 ГПК України.

Розглянувши подані матеріали апеляційної скарги, апеляційний суд встановив, що такі відповідають вимогам ст.ст.258-259 ГПК України та є достатніми для відкриття апеляційного провадження.

Відповідно до частин 1, 4 ст.263 ГПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження. До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Згідно з ч. 4 ст. 262 ГПК України в ухвалі про відкриття апеляційного провадження зазначається строк для подання учасниками справи відзиву на апеляційну скаргу та вирішується питання про витребування матеріалів справи.

Керуючись ст.ст. 234, 256, 262 ГПК України, Західний апеляційний господарський суд

ПОСТАНОВИВ:

1. Поновити Першому заступнику керівника Львівської обласної прокуратури строк на апеляційне оскарження ухвали Господарського суду Львівської області від 06.05.2025 у справі № 914/2/25.

2. Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Першого заступника керівника Львівської обласної прокуратури №15/4-560ВИХ-25 від 19.05.2025 (вх. суду від 19.05.2025 № 01-05/1515/25) на ухвалу Господарського суду Львівської області від 06.05.2025 про призначення експертизи та зупинення провадження у справі № 914/2/25.

3. Учасникам справи подати відзив на апеляційну скаргу та докази надсилання скаржнику (надання) копії відзиву та доданих до нього документів протягом десяти днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.

4. Надіслати ухвалу учасникам справи в порядку, визначеному ч.5 ст. 242, ст. 285 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Головуючий суддяТ.Б. Бонк

суддяС.М. Бойко

суддяГ.Г. Якімець

СудВолинський апеляційний суд
Дата ухвалення рішення26.05.2025
Оприлюднено28.05.2025
Номер документу127642759
СудочинствоГосподарське
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них про приватну власність, з них щодо усунення перешкод у користуванні майном

Судовий реєстр по справі —914/2/25

Ухвала від 11.06.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бонк Тетяна Богданівна

Ухвала від 26.05.2025

Господарське

Західний апеляційний господарський суд

Бонк Тетяна Богданівна

Ухвала від 06.05.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

Ухвала від 25.03.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

Ухвала від 25.02.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

Ухвала від 25.02.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

Ухвала від 28.01.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

Ухвала від 06.01.2025

Господарське

Господарський суд Львівської області

Петрашко М.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні