Герб України

Ухвала від 27.05.2025 по справі 680/271/24

Новоушицький районний суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 680/271/24

Провадження № 2/680/15/25

У Х В А Л А

"27" травня 2025 р. селище Нова Ушиця

Новоушицький районний суд Хмельницької області в складі:

головуючого судді Олійник А.О.,

з участю секретаря судового засідання Максимчука С.М.,

позивача ОСОБА_1 ,

представника позивача адвоката Бондаренко О.В.,

відповідача ОСОБА_2 ,

представника відповідача адвоката Країла С.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в режимі відеоконференції за правилами загального позовного провадження в залі суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору приватний нотаріус Кам`янець-Подільського районного нотаріального округу Швець Алла Олександрівна про визнання заповіту недійсним,

установив:

У провадженні суду перебуває вищезазначена справа.

Згідно положеньстатті 95ЦПК Україниякщо поданокопію (електроннукопію)письмового доказу,суд заклопотанням учасникасправи абоз власноїініціативи можевитребувати увідповідної особиоригінал письмовогодоказу. Якщо оригінал письмового доказу не подано, а учасник справи або суд ставить під сумнів відповідність поданої копії (електронної копії) оригіналу, такий доказ не береться судом до уваги.

Представник відповідача ОСОБА_3 в ході судового розгляду та у заяві від 29 березня 2025 року висловив сумніви щодо поданих позивачем письмових доказів - копій консультативного заключення лікаря-психіатра ОСОБА_4 відносно пацієнта ОСОБА_5 від 16 березня 2020 року, консультативного висновку спеціаліста - лікаря-психіатра ОСОБА_4 відносно пацієнта ОСОБА_5 від 09 липня 2021 року, виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого ОСОБА_5 від 25 березня 2021 року, з огляду на що суд вбачав необхідність у витребуванні у позивача оригіналів вказаних доказів.

Представник позивача ОСОБА_6 заявила клопотання про витребування із відповідних установ оригіналів медичних документів пацієнта ОСОБА_5 , оскільки позивач володіє лише їх копіями.

Згідно положень статті 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

З огляду на викладене, наявні підстави для задоволення клопотання представника позивача ОСОБА_6 .

На підставі ч. 5 ст. 259 ЦПК України, суд вважає за необхідне оформити таку ухвалу у вигляді окремого процесуального документа після закінчення судового засідання.

На підставівикладеного керуючись ст.ст. 84, 95, 259-261 ЦПК України, суд

постановив:

Клопотання представника позивача ОСОБА_6 задовольнити.

Витребувати ізТовариства зобмеженою відповідальністю«Телемедичні системи» (місцезнаходження: місто Харків, провул. Балакірєва, 5, код ЄДРПОУ 31235985) оригінал консультативного заключення лікаря-психіатра ОСОБА_4 відносно пацієнта ОСОБА_5 від 16 березня 2020 року, яке необхідно надати суду у строк до 16 червня 2025 року.

Витребувати ізМедичного центруТовариство зобмеженою відповідальністю«Реаль клінік» (місцезнаходження: місто Харків, вул. Гуданова, 5/7, код ЄДРПОУ 42503783) оригінали консультативного висновку спеціаліста - лікаря-психіатра ОСОБА_4 відносно пацієнта ОСОБА_5 від 09 липня 2021 року, виписки із медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого ОСОБА_5 від 25 березня 2021 року, які необхідно надати суду у строк до 16 червня 2025 року.

У разінеможливості подативитребувані судомдокази увстановлений строк,-повідомити проце судіз зазначеннямпричин протягомп`яти днівз днявручення копіїухвали.

Роз`яснити положення ч. 8 ст. 84 ЦПК, яка передбачає, що у разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.

Ухвала набирає законної сили після її оголошення та оскарженню не підлягає.

Суддя: А. О. Олійник

СудНовоушицький районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення27.05.2025
Оприлюднено29.05.2025
Номер документу127650292
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із відносин спадкування, з них

Судовий реєстр по справі —680/271/24

Ухвала від 30.06.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 16.06.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 28.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 27.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 26.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 19.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 08.05.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 25.04.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 02.04.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

Ухвала від 01.04.2025

Цивільне

Новоушицький районний суд Хмельницької області

Олійник А. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні