Герб України

Ухвала від 28.05.2025 по справі 297/638/25

Берегівський районний суд закарпатської області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа № 297/638/25

УХВАЛА

28 травня 2025 року м. Берегове

Суддя Берегівського районного суду Закарпатської області ГАЛ Л. Л., розглянувши питання необхідності заміни присяжних у цивільній справі за клопотанням ОСОБА_1 , заінтересована особа Великоберезька сільська рада Берегівського району Закарпатської області в особі органу опіки та піклування, про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною,

встановив:

ОСОБА_1 , мешканець АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків НОМЕР_1 , в інтересах якого діє адвокат Мензак Ю.Ю., заінтересована особа Великоберезька сільська рада Берегівського району Закарпатської області в особі органу опіки та піклування, який розташований за адресою: с. Великі Береги, вул. Ракоці Ференца ІІ, 78, код ЄДРПОУ 04350317, звернувся до суду із клопотанням про продовження строку дії рішення Берегівського районного суду Закарпатської області від 27 квітня 2023 року у справі за № 297/497/23 про визнання ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , недієздатним, встановлення над ним опіки, та призначення ОСОБА_1 його опікуном.

Ухвалою судді Берегівського районного суду Закарпатської області від 10.03.2025 року відкрито провадження у справі та призначено до розгляду (а.с. 12).

Відповідно до ч. 4 ст. 293 ЦПК України справу визначено розглянути судом у складі: судді Гал Л.Л. і двох присяжних: Товт Д.Д. та Фанта М.М. (а.с. 10-11).

27 травня 2025 року головуючим у справі Гал Л.Л. з`ясовано необхідність проведення заміни присяжних.

Згідно доповідної секретаря судового засідання Фазекаш Н.В., викликати присяжного Товт Д.Д. на розгляд даної справи 28 травня 2025 року на 11:00 годину не є можливим, оскільки він телефонограмою повідомив, що перебуватиме на невідкладній зустрічі за місцем роботи (а.с. 32).

Також згідно доповідної секретаря судового засідання Фазекаш Н.В., викликати присяжного Фанта М.М. на розгляд даної справи 28 травня 2025 року на 11:00 годину також не є можливим, оскільки він телефонограмою повідомив, що перебуватиме на нараді за місцем роботи (а.с. 33).

Протоколом автоматизованого визначення присяжних визначено інших присяжних у справі - Ковтан М.В. та Мица В.Т. (а.с. 34).

Однак, згідно доповідної секретаря судового засідання Фазекаш Н.В., викликати присяжну Ковтан М.В. на розгляд даної справи 28 травня 2025 року на 11:00 годину не є можливим, оскільки за номером телефону + НОМЕР_2 зв`язок з нею відсутній (а.с. 35).

До того ж згідно доповідної секретаря судового засідання Фазекаш Н.В., викликати присяжну Мица В.Т. на розгляд даної справи 28 травня 2025 року на 11:00 годину також не є можливим, у зв`язку зі службовою зайнятістю (а.с. 36).

Протоколом автоматизованого визначення присяжних визначено інших присяжних у справі - Попенко В.Г. та Розенберг Н.О. (а.с. 37).

За таких обставин, справу відповідно до ч. 4 ст. 293 ЦПК України слід розглянути судом у складі: судді Гал Л.Л. та двох присяжних: Попенко В.Г. та Розенберг Н.О.

Керуючись ст.ст. 293, 339, 340 ЦПК України,

ухвалив:

Справу за клопотанням ОСОБА_1 , заінтересована особа Великоберезька сільська рада Берегівського району Закарпатської області в особі органу опіки та піклування, про продовження строку дії рішення про визнання фізичної особи недієздатною, яка призначена до розгляду 28 травня 2025 року об 11:00 годині, відповідно до ч. 4 ст. 293 ЦПК України, розглянути судом у складі: судді Гал Л.Л. та двох присяжних: Попенко В.Г. та Розенберг Н.О.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи, що розглядається на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/fair/sud0701/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: Лайош ГАЛ

СудБерегівський районний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення28.05.2025
Оприлюднено29.05.2025
Номер документу127669566
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи окремого провадження Справи про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи, з них: про визнання фізичної особи недієздатною

Судовий реєстр по справі —297/638/25

Рішення від 28.05.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

Рішення від 28.05.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

Ухвала від 28.05.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

Ухвала від 10.03.2025

Цивільне

Берегівський районний суд Закарпатської області

ГАЛ Л. Л.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні