Господарський суд хмельницької області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1, e-mail: inbox@km.arbitr.gov.ua, тел.(0382)71-81-84
УХВАЛА
м. Хмельницький
27 травня 2025 р. Справа № 924/454/25
Господарський суд Хмельницької області у складі
судді Крамара С.І., розглянувши матеріали
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Бест Лізинг", м. Київ
до Приватного підприємства "ГВМ-Агро", с. Іванівка Ярмолинецького району Хмельницької області
про стягнення 1 187 826,73грн
Представники сторін:
від позивача: не з`явились;
від відповідача: не з`явились
Суть спору. 30.04.2025 до Господарського суду Хмельницької області через систему "Електронний суд" надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Бест Лізинг", м. Київ до Приватного підприємства "ГВМ-Агро", с. Іванівка Ярмолинецького району Хмельницької області про стягнення 1 187 826,73грн, з яких: 795 285,52грн - заборгованість зі сплати 24% річних (п. 2.7. договору) та 288 519,88грн - інфляційні втрати за період з 05.01.2023 по 24.04.2025; 20 206,62грн - 3% річних та 83 816,71грн - інфляційні втрати за період з 26.01.2024 по 24.04.2025, що нараховані на суму боргу згідно рішення суду області від 30.10.2023 по справі №924/262/23.
Ухвалою від 05.05.2025 судом прийнято позовну заяву до розгляду, відкрито провадження у справі №924/454/25 в порядку розгляду за правилами загального позовного провадження, призначено підготовче засідання на 27.05.2025.
У підготовче засідання 27.05.2025 сторони не з`явились. 27.05.2025 через систему "Електронний суд" від позивача надійшло клопотання про відкладення розгляду справи.
Враховуючи викладене, згідно з ст. 183 ГПК України, з метою забезпечення правильного, своєчасного та об`єктивного розгляду справи, суд вважає за необхідне відкласти підготовче засідання на іншу дату.
27.05.2025 на адресу суду через систему "Електронний суд" від представника позивача - Прусова Владислава Миколайовича надійшла заява про участь у розгляді справи в режимі відеоконференції, відповідно до якої представник просить суд забезпечити його участь та участь адвоката - Картавенка Олега Володимировича, у засіданні у справі №924/454/25, в режимі відеоконференції.
Відповідно до ч.ч. 1-2, 5 статті 197 ГПК України, учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду за умови наявності у суді відповідної технічної можливості, про яку суд зазначає в ухвалі про відкриття провадження у справі, крім випадків, коли явка цього учасника справи в судове засідання визнана судом обов`язковою. Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Враховуючи вищевикладене, суд вважає за необхідне заяву представника Товариства з обмеженою відповідальністю "Бест Лізинг" - Прусова Владислава Миколайовича про участь у засіданні в режимі відеоконференції задовольнити.
Керуючись ст.ст. 182, 183, 197, 202, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
Відкласти підготовче засідання у справі №924/454/25 на 12:00 год "10" червня 2025 р.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Хмельницької області за адресою: м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1.
Провести підготовче засідання по справі №924/454/25 призначене на 12год 00 хв "10" червня 2025 року у режимі відеоконференції в приміщенні Господарського суду Хмельницької області за адресою: м.Хмельницький, майдан Незалежності, 1.
Засідання 10.06.2025 о 12год 00хв в режимі відеоконференції буде проведено за допомогою підсистеми відеоконференцзв`язку: vkz.court.gov.ua поза межами приміщення суду за участю представників Товариства з обмеженою відповідальністю "Бест Лізинг " Прусова Владсилава Миколайовича та адвоката Картавенка Олега Володимировича.
Роз`яснити представникам позивача, що для участі у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами суду вони зобов`язані: зайти та авторизуватися в системі відеоконференцзв`язку: vkz.court.gov.ua, за 10 хвилин до часу судового засідання; активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою системи відеоконференцзв`язку; очікувати запрошення секретаря судового засідання до участі в судовому засіданні.
Інформацію по справі, що розглядається, можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://km.arbitr.gov.ua.
Ухвала підписана та набрала законної сили 27.05.2025, оскарженню не підлягає.
Суддя С.І. Крамар
Суд | Господарський суд Хмельницької області |
Дата ухвалення рішення | 27.05.2025 |
Оприлюднено | 29.05.2025 |
Номер документу | 127677996 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі лізингу |
Господарське
Господарський суд Хмельницької області
Крамар С.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні