Лубенський міськрайонний суд полтавської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 539/2564/25
Провадження № 2/539/1180/2025
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28.05.2025
Суддя Лубенського міськрайонного суду Полтавської області Овчаренко О.Л., розглянувши в приміщенні суду в місті Лубни позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну порядку та способу виконання рішення, припинення стягнення аліментів,
ВСТАНОВИВ:
Адвокат Кузьмич Н.О. від імені та в інтересах позивача ОСОБА_1 звернулась до Лубенського міськрайонного суду Полтавської області з позовною заявою до ОСОБА_2 , в якій просить: змінити спосіб і порядок виконання рішення Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 29.12.2009 по справі № 2-4194/2009, шляхом перерахування заборгованості по аліментах, які стягуються з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , на користь ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на утримання дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , за ВП24896271відкритим Лубенським відділом державної виконавчої служби у Лубенському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, а саме перерахувати їх на рахунок дитини ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , НОМЕР_2 , відкритий у АТ КБ «ПРИВАТБАНК» 29244825509100; припинити стягнення аліментів з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , ІПН НОМЕР_1 , на користь ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , на утримання дочки ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , у розмірі 50% прожиткового мінімуму на дитину відповідного віку, які стягуються починаючи з 30.06.2009 і до досягнення дитиною повноліття, на підставі рішення Жовтневого районного суду міста Маріуполя Донецької області від 29.12.2009 по справі № 2-4194/2009за ВП24896271відкритим Лубенський відділ державної виконавчої служби у Лубенському районі Полтавської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.
28.05.2025 представник позивача ОСОБА_1 адвокат Кузьмич Н.О. подала до канцелярії суду заяву про відкликання позовної заяви.
Відповідно до п. 3 ч. 4ст.185 ЦПК Українизаява повертається позивачу у випадку, коли до постановлення ухвали про відкриття провадження у справі від позивача надійшла заява про врегулювання спору або про відкликання позовної заяви.
Станом на день надходження заяви про відкликання позовної заяви ухвалу про відкриття провадження у справі постановлено не було.
За таких обставин вважаю за можливе повернути позовну заяву про зміну порядку та способу виконання рішення, припинення стягнення аліментів.
Керуючись статтями185,353 ЦПК України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
Повернути позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про зміну порядку та способу виконання рішення, припинення стягнення аліментів.
Роз`яснити позивачу, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подання апеляційної скарги безпосередньо до Полтавського апеляційного суду протягом п`ятнадцяти днів з дня її складення. Учасник справи, якому ухвала суду не була вручена у день її проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, якщо апеляційна скарга подана протягом п`ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Суддя О.Л. Овчаренко
Суд | Лубенський міськрайонний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 28.05.2025 |
Оприлюднено | 29.05.2025 |
Номер документу | 127678448 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них |
Цивільне
Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
Овчаренко О. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні