УХВАЛА
02 червня 2025 року
м. Київ
cправа № 914/3670/21
Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного господарського суду:
Багай Н. О. - головуючого, Дроботової Т. Б., Чумака Ю. Я.,
розглянувши заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан",
про ухвалення додаткового рішення у справі
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Оазис Комфорт"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан",
за участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні позивача - Товариства з обмеженою відповідальністю "Про Тек Вікна Україна",
про стягнення 1 111 817,80 грн штрафних санкцій за Договором підряду від 25.08.2020 № 25/08/20,
та зустрічним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан"
до Товариства з обмеженою відповідальністю "Оазис Комфорт"
про стягнення 575 239,10 грн заборгованості за Договором підряду від 25.08.2020 № 25/08/20,
ВСТАНОВИВ:
Постановою Верховного Суду від 27.05.2025 касаційну скаргу Товариства з обмеженою відповідальністю "Оазис Комфорт" залишено без задоволення, а постанову Західного апеляційного господарського суду від 20.03.2025 та рішення Господарського суду Львівської області від 25.11.2024 у справі № 914/3670/21 залишено без змін.
30.05.2025 від Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан" до Верховного Суду надійшла заява про ухвалення додаткового рішення у справі № 914/3670/21. Вказана заява подана 30.05.2025 до Верховного Суду представником Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан" - адвокатом Шиміним Олегом Павловичем через підсистему "Електронний суд".
Відповідно до статті 244 Господарського процесуального кодексу України суд, що ухвалив рішення, може за заявою учасників справи чи з власної ініціативи ухвалити додаткове рішення, якщо, зокрема, судом не вирішено питання про судові витрати. Заяву про ухвалення додаткового рішення може бути подано до закінчення строку на виконання рішення. Суд, що ухвалив рішення, ухвалює додаткове судове рішення в тому самому складі протягом десяти днів з дня надходження відповідної заяви. Додаткове судове рішення ухвалюється в тому самому порядку, що й судове рішення.
Враховуючи, що постанову у справі № 914/3670/21 було ухвалено в судовому засіданні з повідомленням учасників справи, колегія суддів вважає за необхідне призначити до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан" про ухвалення додаткового рішення в судовому засіданні з повідомленням учасників справи.
Керуючись статтями 121, 234, 235, 244 Господарського процесуального кодексу України, Верховний Суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити до розгляду заяву Товариства з обмеженою відповідальністю "Сонячний Лан" про ухвалення додаткового рішення у справі № 914/3670/21 у відкритому судовому засіданні на 10 червня 2025 року о 14:00 у приміщенні Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6, зал судових засідань № 202.
2. Повідомити учасників справи про дату, час і місце судового засідання.
3. Участь у судовому засіданні представників учасників справи є необов`язковою.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Головуючий Н. О. Багай
Судді Т. Б. Дроботова
Ю. Я. Чумак
ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ СУДОВОГО ПРОЦЕСУ!
Довести до відома учасників справи та інших осіб, визначених статтею 6 Господарського процесуального кодексу України, а саме щодо обов`язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в ЄСІТС або її окремій підсистемі (модулі), що забезпечує обмін документами, та попередити про передбачені процесуальні наслідки недотримання вимог вказаної норми.
Процесуальні наслідки, передбачені Господарського процесуального кодексу України у разі звернення до суду з документом особи, яка зобов`язана зареєструвати електронний кабінет, але не зареєструвала його, застосовуються судом також у випадках, якщо інтереси такої особи у справі представляє адвокат.
Просимо поєднати дотримання процесуальних норм з повагою до суду та інших учасників справи, у зв`язку з чим максимально реалізувати право на участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, передбачене статтею 197 Господарського процесуального кодексу України.
Суд | Касаційний господарський суд Верховного Суду |
Дата ухвалення рішення | 02.06.2025 |
Оприлюднено | 04.06.2025 |
Номер документу | 127825394 |
Судочинство | Господарське |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі підряду, з них |
Господарське
Касаційний господарський суд Верховного Суду
Багай Н.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні