Харківський апеляційний суд
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяДата документу 03.06.2025 Справа № 335/2695/24
Запорізький Апеляційний суд
ЄУН 335/2695/24 Головуючий у 1-й інстанції: Крамаренко І.А.
Пр. № 22-ц/807/1249/25 Суддя-доповідач Гончар М.С.
УХВАЛА
про відкриття апеляційного провадження
03 червня 2025 року м. Запоріжжя
Запорізький апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ:
головуючого судді Гончар М.С.
судді Кухаря С.В., Трофимової Д.А.
при вирішенні питання про відкриття апеляційного провадження за апеляційною скаргою ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГОТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНААКЦІОНЕРНА СТРАХОВАКОМПАНІЯ «ОРАНТА» на рішення Орджонікідзевського (нова назва - Вознесенівського) районного суду м.Запоріжжя від 23 квітня 2025 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АКЦІОНЕРНА СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ОРАНТА» (надалі ПАТ «НАСК «ОРАНТА») в особі ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДИРЕКЦІЇ ПАТ «НАСК «ОРАНТА» про стягнення невиплаченого страхового відшкодування
ВСТАНОВИВ:
Рішенням Орджонікідзевського(нованазва -Вознесенівського)районного судум.Запоріжжя від23квітня 2025року позов ОСОБА_1 задоволено.
Не погоджуючись із вищезазначеним рішенням суду першої інстанції у цій справі, 20травня 2025року відповідачПАТ «НАСК«ОРАНТА» подало апеляційну скаргу безпосередньо черезканцелярію доапеляційного суду (вх. № 07503).
Ухвалою апеляційного суду від 21 травня 2025 року вказанусправу витребуваноу судупершої інстанції. 28 травня 2025 року вищезазначена справа надійшла до апеляційного суду. У період з 28 травня 2025 року по 02 червня 2025 року суддя - член колегії Трофимова Д.А. перебувала на лікарняному.
Відповідно до ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом 30 днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було проголошено скорочене (вступну та резолютивну частини) судове рішення … зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Із матеріалів справи встановлено, що повне оскаржуване рішення було складено 25 квітня 2025 року (а.с.223-226).
Відтак,30-деннийстрокнаподачу стороною відповідача апеляційної скаргинавищезазначене рішеннясудупершої інстанціїуційсправі,почавзбігатиз урахуваннямвимогст.123ЦПКУкраїниз наступногодняпісля25квітня 2025року і збіг 26травня 2025року включно (понеділок - робочий день, оскільки 25 травня 2025 року неділя, вихідний день).
За таких обставин, апеляційним судом встановлено, що вищезазначену апеляційну скаргу стороною відповідача подано 20травня 2025року з додержанням вимог ч. 1 ст. 354 ЦПК України.
В силу вимог ст. 9 ч. 2 Закону України «Про судовий збір» в редакції закону № 2147-VIII від 03.10.2017 року суд передвідкриттям (порушенням)провадження усправі,прийняттям дорозгляду заяв(скарг)перевіряє зарахуваннясудового зборудо спеціальногофонду Державногобюджету України. Апеляційним судом перевірено зарахування до спеціального фонду Державного бюджету України вищезазначеного розміру судового збору, сплаченого апелянтом.
Розглянувши апеляційну скаргу і беручи до уваги, що апеляційна скарга подана з додержанням вимог, встановлених ст. ст. 354, 356 ЦПК України, враховуючи правовий висновок Великої Палати Верховного Суду від 23 лютого 2021 року по справі №263/4637/18, керуючись ст.ст. 354, 359-361, 381 ч. 2 ЦПК України, ЗУ «Про судовий збір», апеляційний суд
ПОСТАНОВИВ:
Апеляційне провадження за апеляційною скаргою ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГОТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНААКЦІОНЕРНА СТРАХОВАКОМПАНІЯ «ОРАНТА» на рішення Орджонікідзевського (нова назва - Вознесенівського) районного суду м.Запоріжжя від 23 квітня 2025 року у цій справі відкрити.
Разом із копією ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати копії апеляційної скарги та доданих до неї матеріалів учасникам справи, що передбачено ст. 361 ЦПК України.
Зазначені особи, які беруть участь у справі, можуть подати відзив протягом п`ятнадцяти днів із дня вручення копії цієї ухвали.
Для забезпечення апеляційного розгляду справи провести підготовчі дії, передбачені ст. 365 ЦПК України.
Головуючий суддя Суддя СуддяГончар М.С. Кухар С.В.Трофимова Д.А.
Суд | Харківський апеляційний суд |
Дата ухвалення рішення | 03.06.2025 |
Оприлюднено | 05.06.2025 |
Номер документу | 127830743 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них страхування, з них |
Цивільне
Запорізький апеляційний суд
Гончар М. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні