Кременчуцький районний суд полтавської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 536/1084/25
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 червня 2025 року м. Кременчук
Кременчуцький районний суд Полтавської області у складі:
головуючогосудді - ОСОБА_1 ,
за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2
прокурора ОСОБА_3
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кременчуці, в залі суду, питання щодо виправлення описки за ініціативою суду в ухвалі Кременчуцького районного суду Полтавської області від 30.05.2025 року,-
ВСТАНОВИВ:
Судом встановлено, що ухвалою Кременчуцького районного суду Полтавської області від 30.05.2025 року кримінальне провадження № 12015170220000245 від 16.03.2015 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 185 КК України, закрито на підставі п. 3-1 ч. 1 ст. 284 КПК України, у зв`язку із невстановленням особи, яка вчинила кримінальне правопорушення, у разі закінчення строків давності притягнення до кримінальної відповідальності.
В той час судом встановлено, що у вказаній ухвалі допущено помилку та зазначено дату постановлення ухвали 30 травня 2025 року замість 02 червня 2025 року, що підтверджується повісткою про виклик до суду в кримінальному провадженні та журналом судового засідання від 02 червня 2025 року.
Відповідно ст. 379 КПК України, суд має право за власною ініціативою або за заявою учасника кримінального провадження чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Оскільки судом встановлено, що під час написання ухвали Кременчуцького районного суду Полтавської області про закриття кримінального провадження, судом допущено очевидну описку, суд вважає за необхідне її виправити.
Керуючись ст. 379 КПК України, суд
УХВАЛИВ:
Виправити помилку в ухвалі Кременчуцького районного суду Полтавської області від 30 травня 2025 року, та вважати правильною дату постановлення ухвали 02 червня 2025 року.
Ухвала може бути оскаржена до Полтавського апеляційного суду через Кременчуцький районний суду Полтавської області шляхом подачі апеляційної скарги протягом семи днів з моменту її проголошення.
СуддяОСОБА_1
Суд | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2025 |
Оприлюднено | 05.06.2025 |
Номер документу | 127857864 |
Судочинство | Кримінальне |
Категорія | Заява про виправлення помилки у судовому рішенні |
Кримінальне
Кременчуцький районний суд Полтавської області
Колотієвський О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні