Кременчуцький районний суд полтавської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяУХВАЛА
про закриття підготовчого провадження
та призначення справи до судового розгляду
04 червня 2025 року м.Кременчук
Кременчуцький районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді Реки А.С.
за участю секретаря судового засідання Черненко А.А.,
розглянувши в підготовчому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Служба у справах дітей Виконавчого комітету Багачевської міської ради Черкаської області, виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області про визначення місця проживання дітей,-
Встановив:
В провадженні Кременчуцького районного суду Полтавської області перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Служба у справах дітей Виконавчого комітету Багачевської міської ради Черкаської області, виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області про визначення місця проживання дітей.
Ухвалою Кременчуцького районного суду Полтавської області від 04 квітня 2025 року було прийнято до розгляду та відкрито провадження по справі в порядку загального позовного провадження.
Ухвалою Кременчуцького районного суду Полтавської області від 07 травня 2025 року було залучено як третю особу, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області як орган опіки та піклування.
Представник позивача - адвокат Бідюк Я.В. надала в провадження суду заяву про проведення судового засідання, не заперечує проти призначення справи до судового розгляду.
Відповідач ОСОБА_2 в судове засідання не з`явився, про дату, час та місце судового розгляду справи був повідомлений належним чином, про причини неявки суду не повідомив. Клопотань про відкладення розгляду справи в провадження суду не надійшло.
Третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Служба у справах дітей Виконавчого комітету Багачевської міської ради Черкаської області, виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області про визначення місця проживання дітей про дату, час та місце судового розгляду справи були повідомлені належним чином, уповноваженого преставника до суду не направили, надали заяву про проведення судового засідання за їх відсутності.
Статтею 189 ЦПК України визначено, що завданнями підготовчого провадження є: остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; з`ясування заперечень проти позовних вимог; визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; вирішення відводів; визначення порядку розгляду справи; вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Суд, ознайомившись з матеріалами справи, вважає, що є підстави для закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті, оскільки під час проведення підготовчого судового засідання було остаточно визначено предмет спору, характер спірних правовідносин, склад учасників судового процесу. Клопотань про вчинення інших процесуальних дій від сторін не надходило, тому справа може бути призначена до судового розгляду по суті.
Відповідно до ч. 2 ст. 200 ЦПК України, за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без розгляду, закриття провадження у справі, закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Згідно п. 15 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд призначає справу до розгляду по суті, визначає дату, час і місце проведення судового засідання (декількох судових засідань - у разі складності справи) для розгляду справи по суті.
Зважаючи на вищевикладене, суд приходить до висновку про необхідність закриття підготовчого засідання та призначення справи до судового розгляду по суті.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 189, 196-198, 200, 210 ЦПК України, суд,-
Ухвалив:
Закрити підготовче провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору - Служба у справах дітей Виконавчого комітету Багачевської міської ради Черкаської області, виконавчий комітет Багачевської міської ради Черкаської області про визначення місця проживання дітей та призначити до розгляду у судовому засіданні на 03липня 2025року о10год.00хв. у залі судового засідання у приміщенні Кременчуцького районного суду Полтавської області за адресою: Полтавська область, м.Кременчук, вул. Майора Борищака, буд.31
В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала набирає сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
СуддяА. С. Река
Суд | Кременчуцький районний суд Полтавської області |
Дата ухвалення рішення | 04.06.2025 |
Оприлюднено | 06.06.2025 |
Номер документу | 127893724 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Кременчуцький районний суд Полтавської області
Река А. С.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні