Господарський суд полтавської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, м. Полтава, 36000, тел. (0532) 61 04 21
E-mail: inbox@pl.arbitr.gov.ua, https://pl.arbitr.gov.ua/sud5018/
Код ЄДРПОУ 03500004
УХВАЛА
про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті
05.06.2025 Справа № 917/2139/23
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Джорджіан Алко Груп»
до Товариства з обмеженою відповідальністю «Кашкан Логістик»
про стягнення 68 316,77 доларів США
Суддя Киричук О.А.
Представники сторін: згідно протоколу
ТОВ «Джорджіан Алко Груп» звернулося до суду з позовом про стягнення з ТОВ «Кашкан Логістик» 68 316,77 доларів США, з яких: 58 390,40 доларів США основного боргу та 9 926,37 доларів США штрафних санкцій (пені).
Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем обов'язку щодо своєчасної та у повному обсязі оплати поставленого товару за Контрактом на поставку товарів від 01.06.2020 № 01/06/20/1 (далі Контракт від 01.06.2020).
Ухвалою від 02.04.25 суд постановив прийняти справу № 917/2139/23 до свого провадження, призначити підготовче засідання у справі на 29.04.2025, запропонувати учасникам справи надати суду письмові пояснення та розрахунок пені з урахуванням постанови Верховного Суду від 20.03.2025 по даній справі.
Ухвалою від 29.04.25 суд постановив відкласти підготовче засідання на 05.06.2025 р., запропонувати учасникам справи вчинити дії на виконання завдання підготовчого провадження.
Від відповідача 23.05.25 та 03.06.25 надійшли письмові пояснення та розрахунок пені з урахуванням постанови Верховного Суду від 20.03.2025 по даній справі.
Інші заяви чи клопотання сторони не подавали.
Судом враховано, що сторони не повідомляли суд про наявність інших заяв і клопотань, необхідність вчинення дій, що передбачені у підготовчому провадженні.
Перелік дій, які має здійснити суд під час підготовчого засідання, визначено ч. 2 ст. 182 Господарського процесуального кодексу України.
У підготовчому засіданні, 05.06.2025р., судом здійснено дії та з`ясовані всі питання, передбачені ст.ст.177, 182 Господарського процесуального кодексу України.
Згідно з ч. 1 ст. 177 ГПК України завданнями підготовчого провадження є: 1) остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу; 2) з`ясування заперечень проти позовних вимог; 3) визначення обставин справи, які підлягають встановленню, та зібрання відповідних доказів; 4) вирішення відводів; 5) визначення порядку розгляду справи; 6) вчинення інших дій з метою забезпечення правильного, своєчасного і безперешкодного розгляду справи по суті.
Підготовче провадження починається відкриттям провадження у справі і закінчується закриттям підготовчого засідання (ч. 2 ст. 177 ГПК України).
Відповідно до п. 3 ч. 2 ст. 185 ГПК України за результатами підготовчого засідання суд постановляє ухвалу про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті.
Приймаючи до уваги вчинення усіх необхідних процесуальних дій у даній справі для виконання завдань підготовчого провадження, встановлених частиною 1 ст. 177 ГПК України, суд дійшов висновку про закриття підготовчого провадження та призначення справи до судового розгляду по суті на 22.07.25 о 10:00.
При цьому, враховуючи намір представника відповідача брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції з використанням власних технічних засобів, наявність у суду технічної можливості забезпечити проведення судового засідання в режимі відеоконференції, суд ухвалив провести судове засідання 22.07.25 о 10:00 год. в режимі відеоконференції (за допомогою програмного забезпечення «EasyCon») для представника відповідача та власних технічних засобів представника.
Стосовно вимоги про проведення всіх наступних судових засідань у даній справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду, господарський суд враховує правову позицію Верховного Суду постанова від 23.03.2023 у справі № 905/2371/21, яка полягала в тому, що процесуальне законодавство не містить приписів, які б унеможливлювали звернення до суду з єдиним (одним) клопотанням (заявою) щодо участі у всіх судових засіданнях по справі в режимі відеоконференції або передбачали звернення виключно з окремим клопотанням (заявою) щодо кожного судового засідання.
Суд звертає увагу заявника, що дати наступних засідань у даній справі ще не визначені, відтак питання про проведення подальших засідань у справі в режимі відеоконференції буде вирішуватися в кожному випадку окремо за наявності технічної можливості проведення таких судових засідань у справі в режимі відеоконференції.
При цьому, суд рекомендує учасникам вчиняти процесуальні дії дистанційно, реалізуючи свої права та обов`язки у спосіб, визначений Господарським процесуальний кодексом України.
Керуючись ст.ст. 177, 185, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
1. Закрити підготовче провадження у справі № 917/2139/23 .
2. Призначити справу до судового розгляду по суті в засіданні суду на 22.07.2025 10:00 зал № 30 .
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, зал судових засідань № 30.
3. Судове засідання по справі № 917/2139/23, призначене на 22.07.25 о 10:00, проводити в режимі відеоконференції за допомогою використання комплексу технічних засобів та програмного забезпечення «EASYCON» у приміщенні Господарського суду Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Капітана Володимира Кісельова, 1, зал судових засідань №30.
4. Забезпечити проведення судового засідання у справі № 917/2139/23, призначеного на 22.07.25 о 10:00, для представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Кашкан Логістик» в режимі відеоконференції.
Попередити представника Товариства з обмеженою відповідальністю «Кашкан Логістик» про необхідність здійснити такі дії:
- авторизуватися в EASYCON за допомогою власного ЕЦП не менше, ніж за 10 хвилин до початку судового засідання;
- перевірити наявні у власні технічні засоби на відповідність технічним вимогам, визначеним Інструкцією користувача підсистеми відеоконференцзв`язку, для роботи із системою відеоконференцзв`язку;
- перейти на головній сторінці до розділу Судові засідання (відеоконференція) (або Меню - МОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ);
- чекати запрошення від секретаря судового засідання приєднатися до конференції.
5. Повідомити учасників справи про те, що вони можуть отримати інформацію по справі, що розглядається, на веб-сторінці офіційного веб-порталу судової влади у мережі Інтернет за адресою: pl.arbitr.gov.ua.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення та не підлягає оскарженню (ст.ст. 235,255 ГПК України).
Суддя Киричук О.А.
| Суд | Господарський суд Полтавської області |
| Дата ухвалення рішення | 05.06.2025 |
| Оприлюднено | 06.06.2025 |
| Номер документу | 127899373 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах, що виникають з правочинів щодо акцій, часток, паїв, інших корпоративних прав в юридичній особі купівлі-продажу, з них поставки товарів, робіт, послуг, з них |
Господарське
Господарський суд Полтавської області
Киричук О.А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні