Господарський суд львівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
27.05.2025 Справа № 914/689/25
Господарський суд Львівської області розглянув у відкритому судовому засіданні матеріали справи:
за заявою:Головного управління ДПС у Львівській області про банкрутство:Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» (вул. Курмановича, буд. 9, каб. 2, м. Львів, 79040; ідентифікаційний код 43614866)
Суддя: Цікало А. І.
При секретарі: Андріюк В. М.
Представники:
Кредитора:Головного управління ДПС у Львівській області не з`явивсяБоржника:Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» не з`явивсяРозпорядник майна:не з`явився
ВСТАНОВИВ:
12.03.2025 р. на розгляд Господарського суду Львівської області за вх. № 769 від Головного управління ДПС у Львівській області надійшла заява про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» (вул. Курмановича, буд. 9, каб. 2, м. Львів, 79040; ідентифікаційний код 43614866).
Ухвалою суду від 17.03.2025 р. заяву Головного управління ДПС у Львівській області про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» залишено без руху та встановлено заявнику строк для усунення недоліків заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство.
21.03.2025 р. до суду за вх. № 7367/25 від Головного управління ДПС у Львівській області надійшла заява про усунення недоліків заяви із інформацією про незаінтересованість кредитора стосовно боржника та відповідними поясненнями щодо авансування винагороди арбітражному керуючому.
Ухвалою суду від 28.03.2025 р. заяву Головного управління ДПС у Львівській області про відкриття провадження у справі про Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» прийнято до розгляду; підготовче засідання призначено на 08.04.2025 р.
Ухвалою суду від 08.04.2025 р. відкрито провадження у справі № 914/689/25 про банкрутство ТзОВ «Захід Макро Торг»; визнано вимоги кредитора - ГУ ДПС у Львівській області у розмірі 35681871,77 грн.; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів; введено процедуру розпорядження майном ТзОВ «Захід Макро Торг»; розпорядником майна ТзОВ «Захід Макро Торг» призначено арбітражного керуючого Гаврилюка О. Р.; встановлено арбітражному керуючому Гаврилюку О. Р. розмір основної винагороди розпорядника майна та джерела її сплати; попереднє засідання суду призначено на 27.05.2025 р.
Повідомлення про відкриття провадження у справі про банкрутство ТзОВ «Захід Макро Торг» оприлюднено на офіційному веб-порталі судової влади України 09.04.2025 р. за № 75758.
Відповідно до ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, конкурсні кредитори за вимогами, що виникли до дня відкриття провадження у справі про банкрутство, зобов`язані подати до господарського суду письмові заяви з вимогами до боржника, а також документи, що їх підтверджують, протягом 30 днів з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство. Адміністратор за випуском облігацій, який діє як конкурсний кредитор, подає заяву з вимогами до боржника з урахуванням вимог статті 931 цього Кодексу. Відлік строку на заявлення грошових вимог кредиторів до боржника починається з дня офіційного оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство.
Згідно з абз. 1 ч. 2 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства, у попередньому засіданні господарський суд розглядає всі вимоги кредиторів, що надійшли протягом строку, передбаченого частиною першою статті 45 цього Кодексу, у тому числі щодо яких були заперечення боржника або розпорядника майна.
У строк, встановлений ч. 1 ст. 45 Кодексу України з процедур банкрутства, до суду не надходили заяви кредиторів з вимогами до ТзОВ «Захід Макро Торг».
Частиною другою статті 47 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено, що за результатами попереднього засідання господарський суд постановляє ухвалу, в якій зазначаються: розмір, черговість задоволення кожної визнаної вимоги та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, у тому числі вимог кредиторів, які є заінтересованими стосовно боржника; розмір та перелік не визнаних судом вимог кредиторів; дата проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів; дата підсумкового засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду, яке має відбутися у строки, встановлені частиною другою статті 44 цього Кодексу.
Розпорядник майна за результатами попереднього засідання вносить до реєстру вимог кредиторів відомості про кожного кредитора, розмір його вимог за грошовими зобов`язаннями, наявність права вирішального голосу в представницьких органах кредиторів, черговість задоволення кожної вимоги.
Згідно з ч. 3 ст. 47 Кодексу України з процедур банкрутства, ухвала господарського суду, постановлена за результатами попереднього засідання, може бути оскаржена стороною у справі про банкрутство лише в частині конкретних вимог кредиторів.
Враховуючи наведене, керуючись ст. ст. 2, 45, 47, 48 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. ст. 3, 12, 129, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд -
У Х В А Л И В:
1.Визначити визнані судом вимоги кредитора - Головного управління ДПС у Львівській області (вул. Стрийська, 35, м. Львів, 79003; ідентифікаційний код ВП 43968090) до Товариства з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» (вул. Курмановича, буд. 9, каб. 2, м. Львів, 79040; ідентифікаційний код 43614866) у розмірі 35681871 грн. 77 коп. (з яких: 24024766,00 грн. (основний платіж) вимоги третьої черги; 11651558,77 (штрафні санкції) вимоги шостої черги).
2.Витрати Головного управління ДПС у Львівській області по сплаті судового збору за подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство у розмірі 30280 грн. 00 коп. покласти на Товариство з обмеженою відповідальністю «Захід Макро Торг» (ідентифікаційний код 43614866), як витрати, пов`язані з провадженням у справі про банкрутство в господарському суді які задовольняються у першу чергу.
3.Призначити проведення зборів кредиторів та комітету кредиторів до 03.07.2025 р.
4.Розпоряднику майна протягом десяти днів з дня винесення даної ухвали письмово повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення.
5.Підсумкове засідання суду, на якому буде постановлено ухвалу про санацію боржника чи постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури, чи ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство, чи ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном та відкладення підсумкового засідання суду призначити на 10.07.25 р. о 10:30 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128, 2-й поверх.
Повна ухвала складена 09 червня 2025 року.
Ухвала набрала законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строк, встановлений статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.
Веб-сторінка на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається: https://court.gov.ua/fair/sud5015.
Суддя Цікало А.І.
| Суд | Господарський суд Львівської області |
| Дата ухвалення рішення | 27.05.2025 |
| Оприлюднено | 11.06.2025 |
| Номер документу | 127995336 |
| Судочинство | Господарське |
| Категорія | Справи позовного провадження Справи про банкрутство, з них: банкрутство юридичної особи |
Господарське
Господарський суд Львівської області
Цікало А.І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні