Герб України

Ухвала від 09.06.2025 по справі 687/481/24

Чемеровецький районний суд хмельницької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

№ справи687/481/24

№2/687/4/2025

УХВАЛА

09 червня 2025 року Чемеровецький районний суд

Хмельницької області в складі:

головуючого - судді Борсука В.О.,

з участю секретаря - Снігур А.І.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду селища Чемерівці цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: Чемеровецький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Кам`янець-Подільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про визнання батьківства,

ВСТАНОВИВ:

В провадженні Чемеровецького районного суду Хмельницької області знаходиться цивільна справа за вказаним позовом.

В судове засідання позивач та його представник не з'явилися, однак від представника надійшло клопотання про витребування доказів, зокрема інформації про проходження лікування ОСОБА_3 та ОСОБА_2 , а також копій електронних листків непрацездатності та номерів направлень із системи «E-Health» за 2024 - 2025 роки.

Відповідач в судове засідання не з`явилася, однак до суду надійшла заява, в якій просить відкласти розгляд справи на іншу дату.

Представник третьої особи Чемеровецького відділу державної реєстрації актів цивільного стану в судове засідання не з`явилася, однак в матеріалах справи міститься заява, в якій просить слухати справу у її відсутності.

Представник третьої особи Кам`янець-Подільського відділу державної реєстрації актів цивільного стану не з`явилася, однак в матеріалах справи міститься заява, в якій просить слухати справу у її відсутності.

Відповідно до ч.ч. 1, 3 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Відповідно до вимог ЦПК України суди зобов`язані своєчасно, всебічно, повно та об`єктивно з`ясовувати всі обставини, що мають значення для правильного вирішення справи, а тому суд вважає за необхідне витребувати докази щодо інформації, яка міститься у КНП «ЛДКЦ» Кам`янець-Подільської міської ради.

Відповідно до ч. 5 ст. 259 ЦПК України ухвали суду, постановлені окремим документом, підписуються суддею (суддями) і приєднуються до справи. Ухвали, постановлені судом без оформлення окремого документа, зазначаються у протоколі судового засідання. Суд може оформити такі ухвали окремим документом після закінчення судового засідання.

Керуючись ст.ст. 84, 259 ЦПК України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача задовольнити.

Зобов`язати КНП «ЛДКЦ» Кам`янець-Подільської міської ради (32302, вул. Огієнка, 20 м. Кам`янець-Подільський, код ЄДРПОУ 26381844, e-mail: knp.kpml.kpmr@gmail.com) надати суду до 30.07.2025 року інформацію про проходження лікування ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , та ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , (РНОКПП НОМЕР_1 ), а також належним чином засвідчені копії електронних листків непрацездатності та номерів направлень із системи «E-Health» за 2024 - 2025 роки.

Судове засідання у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору на стороні відповідача: Чемеровецький відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Кам`янець-Подільський відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Кам`янець-Подільському районі Хмельницької області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ) про визнання батьківства, відкласти на 31.07.2025 року на 09 год 30 хв, про що повідомити учасників справи.

Ухвала підлягає негайному виконанню.

Копію ухвали для виконання направити КНП «ЛДКЦ» Кам`янець-Подільської міської ради.

За неповідомлення суду про неможливість подати докази, а також за неподання доказів, у тому числі і з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.

Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://court.gov.ua/sud2219/.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Борсук В.О.

СудЧемеровецький районний суд Хмельницької області
Дата ухвалення рішення09.06.2025
Оприлюднено12.06.2025
Номер документу128000919
СудочинствоЦивільне
КатегоріяСправи позовного провадження Справи у спорах, що виникають із сімейних відносин, з них про встановлення батьківства або материнства

Судовий реєстр по справі —687/481/24

Ухвала від 09.06.2025

Цивільне

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

Борсук В. О.

Ухвала від 14.04.2025

Цивільне

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

Борсук В. О.

Ухвала від 24.02.2025

Цивільне

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

Борсук В. О.

Ухвала від 07.11.2024

Цивільне

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

Борсук В. О.

Ухвала від 19.04.2024

Цивільне

Чемеровецький районний суд Хмельницької області

Борсук В. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні