Сокальський районний суд львівської області
Новинка
Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.
РеєстраціяСправа № 454/2043/25
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
06 червня 2025 року суддя Сокальського районного суду Львівської області Адамович М. Я. перевіривши виконання вимог ст.175-177 ЦПК України по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства "Шахта "Надія", заступника директора з правових питань ПрАТ "Шахта "Надія" Гейц Олександра Олеговича, сестри медичної ПрАТ "Шахта "Надія" Рудиш Лесі Богданівни, заступника директора з охорони праці ПрАТ "Шахта "Надія" Горинської Надії Мануїлівни про відшкодування моральної шкоди,
в с т а н о в и в:
Позивач звернулася до суду з вищевказаним позовом.
Вивченням позовної заяви встановлено, що така подана з порушенням вимог ч.4 ст.177 ЦПК України - позивачем до позовної заяви не додано документи, що підтверджують сплату судового збору.
Відповідно до ч.1, ч.4 ст.177 ЦПК України до позовної заяви додаються документи, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі, або документи, що підтверджують підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Згідно вимог ЗУ "Про судовий збір" від 08.07.2011 року, за подання до суду позовної заяви про захист честі та гідності фізичної особи, ділової репутації фізичної або юридичної особи, а саме: позовної заяви про відшкодування моральної шкоди судовий збір сплачується у 1,5 відсотка ціни позову, але не менше 1 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленої законом на 1 січня календарного року.
Відтак, позивачу необхідно сплатити судовий збір в розмірі 3028 (три тисячі двадцять вімісім) грн. згідно наступних реквізитів:
Отримувач коштів ГУК Львiв/Сокальська тг/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38008294
Банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.)
Код банку отримувача (МФО) 899998
Рахунок отримувача UA688999980313131206000013905
Код класифікації доходів бюджету 22030101.
Якщо позивач відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені ст.175 цього Кодексу, позовна заява вважається поданою в день первісного її подання до суду.
Якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві, що встановлено положеннями частини 3 статті 185 ЦПК України.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 175, 177, 185 ЦПК України,
у х в а л и в:
Залишити без руху позовну заяву ОСОБА_1 до Приватного акціонерного товариства "Шахта "Надія", заступника директора з правових питань ПрАТ "Шахта "Надія" Гейц Олександра Олеговича, сестри медичної ПрАТ "Шахта "Надія" ОСОБА_2 , заступника директора з охорони праці ПрАТ "Шахта "Надія" Горинської Надії Мануїлівни про відшкодування моральної шкоди та надати позивачу строк до п`яти днів з дня отримання копії ухвали для усунення вищевказаного недоліку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: М. Я. Адамович
Суд | Сокальський районний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 06.06.2025 |
Оприлюднено | 13.06.2025 |
Номер документу | 128058042 |
Судочинство | Цивільне |
Категорія | Справи позовного провадження Справи у спорах про захист немайнових прав фізичних осіб, з них про захист честі, гідності та ділової репутації, з них: |
Цивільне
Сокальський районний суд Львівської області
Адамович М. Я.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні